PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 972
oceny
5,3 10 1 54972
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Czy to będzie career killer dla Neveldine'a i Taylora, jakim dla Martina Bresta był "Gigli".
Może być, ale niekoniecznie, wszak Brest miał ambitniejszy warsztat jak np. "Zapach kobiety" i dla niego to był prawdziwy career killer. Natomiast ci dwaj goście zawsze robili filmy mniej ambitne, ale to się okaże.

ocenił(a) film na 3
Mowiacy_do_reki

Czy to będzie wielki powrót trolla? Założę się że zaraz nie wytrzymasz ciśnienia i sie rozładujesz pod moim postem. A wyżyj się. Haha Czasu mam za nadto. :D

Heller1304

Haha, ale ty się produkujesz. Biedactwo, nerwy puściły. Tylko, szmaciarzu, żebyś potem nie kłamał, że inni trollują, nie ty. To już nie przejdzie. Czasu masz za nadto? Renta? czy inny przekręt? A może to dlatego masz kasę, że jesteś psychiczny. A to dziwne, niedawno zarzekałeś się, że masz życie.

ocenił(a) film na 3
Mowiacy_do_reki

Bo mam. Ja żyję pełnią życia przez cały czas. Ty jesteś ten no... noł lajf. Przykre... :<

Heller1304

Uuu, ale złość, widocznie cię to zabolało. Tak, masz życie, a przed chwilą mówiłeś, że masz nadto czasu. Haha, nolife, sam sobie przeczy. Nikt nie zrobi z ciebie większego debila niż ty sam.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

W końcu to ci sami goście co stworzyli Adrenalinę.Nie rozumiem tej niskiej oceny.Komiksów nie czytałem,a film lepszy niż 1choć do 1 mam sentyment.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones