PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 974
oceny
5,3 10 1 54974
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

po co druga część tego gniotu.już pierwsza część to była kompletna strata czasy

kyrkakraka

Całkowicie nie znasz sie na filmach <lol>

RockinGirl

Całkowicie nie znasz się na filmach - napisała RockinGirl, po czym wystawiła 1/10 Czasowi Apokalipsy i 10/10 Małej wielkiej miłości.

użytkownik usunięty
Dont

Ja uwazam ze na filmach nei zna sie Dont, to uzytkownik łajza, który obraza innych, a sam jest nędzny pajacem.

RockinGirl

RockinGirl samo <lol> wyjaśnia że masz jakieś 13lat i nie ma sensu się z tobą spierać

kyrkakraka

Zgadzam się z Rockingirl...

Wiadomo coś już więcej o filmie?

użytkownik usunięty
kyrkakraka

a po to wlasnie zeby oczyscic dobre imie ghost ridera i zrobic tym razem dobry film, bo taka postac zasluguje na porzadna ekranizacje, a jezeli przedtem im srednio wyszlo(bo nie uwazam filmu za kompletna porazke) to moze teraz jak za film wezmie sie ktos rzetelny to film bedzie wypas

Dobrze mówi. Film nie był wypasem ale też nie był kompletną klapą. Może jeśli na stołku obsadzimy innego reżysera niż w jedynce będzie lepiej? Może wiecie kto by go mógł zastąpić czekam na propozycję.

kyrkakraka

zgadzam się w 100 % - film to gniot, atrakcja dla 10latków

ocenił(a) film na 1
kyrkakraka

To po cholere wypowiadasz się na forum drugiej części? "Ten film to gniot" dłuo przed premierą. Nie wiem, nudzi ci się, nie masz innych zajęć?

ocenił(a) film na 7
kyrkakraka

Ze tobie się nie podobał to nie znaczy że wszystkim ja akurat czekam na ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones