PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 881
ocen
6,3 10 1 175881
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

10/10

ocenił(a) film na 6

Film arcydzieło polecam!!!

użytkownik usunięty
Neo303_filmweb

Skąd wiesz oglądałeś ?
z tego co czytałem to beznadzieja gania jakiś gość na motorze by ocalić swoją duszę he he no i piekło to jeszcze nic strasznego bo jak ma być coś jeszcze gorszego w planach jednego z bohaterów tego filmu :D

użytkownik usunięty
Neo303_filmweb

Arcydzieło to dopiero dobre :)
to chyba twój 1-wszy film żę jest arcydziełem .....

ocenił(a) film na 4

Możesz się z nim zakumplować skoro "Avatar", "Titanic" to dla ciebie arcydzieła... Spójrz na oceny swoich filmów a potem jego krytykuj bo z tej samej beczki jesteście...

ocenił(a) film na 5
ZjedzCiastko

jak to jest arcydzieło to ja jestem świetym

ocenił(a) film na 4
mrPARADOKS

Nie jest to arcydzieło. Nic takiego nie powiedziałem. Dałem 4/10.

ocenił(a) film na 5
ZjedzCiastko

ta wypowiedź była skierowana do założyciela tego tematu

mrPARADOKS

Dla mnie bardzo dobry. Wsłuchajcie się w głosy Mefistofelesa oraz Narratora. Jeszcze ten "klimat wzmacniany" odgłosami natury.

ocenił(a) film na 1
ghost_cinema

Wpatrz się w grę N. Cage'a. Jego krzyki, przerażenie, wyraz twarzy itp... nie roześmiej się to po pierwsze, a po drugie wróć do tej dyskusji i z czystym sumieniem powtórz, że to bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 1
Zenek_Czacha

koło arcydzieła to nawet nie leżało. Fabuła jest tak rozwinieta, wielowątkowa i trzymająca w napieciu jak przemówienie prezesa kaczyńskiego, a te wszystkie demony i sam ghost rider przedstawione na poziomie komiksu. Zresza zły dobor aktórow, brak pasujacej muzyki i w ogole łajno straszne... ogladalem caly tylko czekajac az cos sie w tym obrazie zmieni, ale coz, zawiodlem sie...

ocenił(a) film na 4
mrPARADOKS

A to wybacz bo dałeś odp pod moją ;).

ocenił(a) film na 8
Neo303_filmweb

Arcydzieło to to nie jest ale i tak bardzo fajny film. Mi akurat naprawdę się podobał. Jestem ciekawa drugiej części. Jeżeli będzie to obejrzę ją z czystej ciekawości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones