PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 883
oceny
6,3 10 1 175883
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Cage jest wielkim fanem Supermana (i podobno sprzedal za ogromna kase komplet uzbieranych komiksow) i zawsze marzyl o pojawienu sie w tej roli. nawet byly pewne przymiarki (jest fotka w jednym z Wizzardow), a tu dupa:/... wzieli go do konkurencji...ehhh...

ocenił(a) film na 10
spider_boy

No i tak bywa ;] Ale sie nie oszukujmy, on za bardzo by nie pasował do roli Supermana.

ocenił(a) film na 3
modzelek19

Cage jest wielkim fanem Ghost Ridera, jak i innych komiskowych bohaterów. Startował między innymi do roli V w V jak Vendetta.

Ichthys

A to ciekawe bo ja słyszałem i czytałęm nawet ze Cage jest fanem Iron Mana ma jego komiksy i miał zagrac gł role ale cos nie wyszło ;]

skrucki

Cage jest fanem ogolnie komiksów a szczególnie Superman'a. Kiedy Burton miał reżyserować Superman powrót powiedział że nie zrobi tego bez Cage w roli głównej i jak widzimy nie zrobił :). On wogole ma taką manie na punkcie komiksów że nazwal syna Kal'el.

W roli ghost ridera nie pogra za dużo bo większość to efekty specjalne no ale skoro podobno spełnia marzenia to dajmy mu szanse może wczuje się w role.

RuFuS

A ja słyszałem od kogoś tam, który też słyszał od swojej sąsiadki, ktora ma dojścia, że Cage lubi Britney i chciałby zagrać w "Crossroads2" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones