PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 882
oceny
6,3 10 1 175882
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Film ogląda się dość fajnie ale niekture momęty są takie troche jakby z bajki na Cartoon Network. Ale to może dlatego, że jest to ekarnizacja komiksu. Gdyby zamienić słowo "diabeł/szatan" na "stwór", "bestia", czy coś takiego, to kreskówka z taką fabułą mogłaby spokojnie być na kanale dla dzieci. Filmu na poważnie wziąć się nie da ale mimo to odbieram go dość pozytywnie.

ocenił(a) film na 10
DarkHunter

to zależy od gustu. Filmy takiego typu fantasy, baśnie, horrory są moimi ulubionymi a tych sensacyjnych czy obyczajowych nie lubię. Z takich filmów się nie wyrasta, mam 21 lat i wcale ten typ mi się nie znudził.

ocenił(a) film na 6
DarkHunter

Potwierdzam tytuł tego tematu. Można obejrzeć ale tak jak kolega wyżej DarkHunter, można go opisać. Nie spodobało mi się zakończenie, które zapowiada cz2 filmu, ale lepiej byłoby nie kontynuować niezbyt udanej produkcji i skończyć tak jak byłoby najwygodniej czyli.
-Obróce tę moc przeciwko tobie
- doprawdy?
- zniszcze cię
- nie zdołąsz, jestem szatanem, ale tego sie nie spodziewalem, że zrezygnujesz ze szczęścia by mnie zniszczyć. Dlatego daruje ci, jestes wolny, nie jestes już przeklęty. Idę złowić parę dusz.
- to dobrze nie musimy nagrywać już 2 części tego szajsu.

Na początku mi się podobało potem fabuła fajna ale ta cała bestia ok, ale to było by na tyle, więcej nie chce tego widzieć. Jednorazowo przyznaję nawet 5/10.

ocenił(a) film na 6
Mateoz555

Też w sumie potwierdzam. Typowy film o superbohaterach na poziomie 3-go Spider-mana. Z podobnej tematyki "Constantine" był lepszy chociażby.

A końcówka istotnie zła. Mendes powinna zdzielić Cage'a po ryju i więcej na niego nie spojrzeć. W ogóle sam nie wiem, czemu szatan nie może odebrać mu tej mocy. Dał, to niech sam zabiera.
W ogóle Cage średnio wypadł w tej roli, ta jego mina zbitego Szarika słabo tu pasuje.

ocenił(a) film na 7
DarkHunter

Zgodzę się z tobą,efektów specjalnych tu nie brakuje ale też nie jest ich jakoś super dużo.Fabuła nie powala i jakby był za krótki,za szybko się rozwija i na koniec pozostaje jakiś niedosyt ;( ale jak dla mnie fajny film,słabiutkie 7/10.
Lubie filmy na podstawie komiksów Marvela ;]

ocenił(a) film na 7
DarkHunter

wczoraj na polsacie w HD naprawdę miło się oglądało. a mój sposób na reklamy to nagrywanie. zaczynam oglądać z opóźnieniem. w tym czasie cały czas się nagrywa. reklamy przewijam i kończę oglądać mniej więcej w tym samym czasie co na "żywo"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones