PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 884
oceny
6,3 10 1 175884
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Polecam!!!

ocenił(a) film na 10

Kolejny świetny film z Nicolasem Cage, godny polecenia. Zobacz, a nie pożałujesz :) Pozdrawiam :) Takie filmy, to prawdziwa uczta :)

ocenił(a) film na 9
SpAwN_103

Mi się również film bardzo podobał! Nie mogę się doczekać następnej części,która ukażę się w tym roku :)

ocenił(a) film na 10
asia9993

Ano to prawda, to już stary film w każdym bądź razie polecam Ci reszte filmów z Nicolasem Cage, a najbardziej to - Red Rock West, Prognoza na życie, Lot Skazańców, Pan życia i śmierci, Trapped in Paradise, Guarding Tess. Oraz po części komedię romantyczną, bardzo fajną - It Could Happen to You

ocenił(a) film na 9
SpAwN_103

Ostatnio obejrzałam sobie też film " Bez twarzy " . Ogólnie dobry film! Widziałeś może ? :) Jak nie to polecam.

ocenił(a) film na 10
asia9993

Mam ten film, ale jeszcze nie miałem okazji, ale polecam Ci cudowny film z Nicolasem, nie wiem czy nie najlepszy!!! - Miasto Aniołów - 1998, właśnie go skończyłem oglądać i wiesz co? Niesamowite emocje :) Polecam

ocenił(a) film na 10
asia9993

Dodatkowo dodaje, że widziałem już ten film kiedyś w tv i teraz sobie, go odświeżyłem :P nie jest zły, ale nie umywa się do tych filmów, o których wspomniałem wyżej :)

ocenił(a) film na 9
SpAwN_103

W najbliższym czasie postaram się ten film obejrzeć! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones