PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 883
oceny
6,3 10 1 175883
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Oglądnąłem trailer i jestem w głębokim szoku...rozumiem że ciężko jest zrobić Ghost ridera by wyglądał wiarygodnie na ekranie ale to przeszło moje najśmielsze obawy!!! poprostu tandeta na maxa..może to tylko wersja niedopracowana,może jeszcze porawią efekty...ech...szkoda słów..jestem wielkim fanem komiksów,również tych z marvela i postać Ghost Ridera nie jest mi obca,szkodaq że tak to zrobili,ten krótki trailer który w zamierzeniu ma zachęcać mnie wręcz wystraszył!!!

Draven_81

Tu jet link do wyżej wspomnianego trailera! Fani lepiej niech nie oglądają.

Draven_81

http://www.apple.com/trailers/sony_pictures/ghostrider/ [www.apple.com/trailers/...]

Draven_81

Ja właśnie obejrzałem nr2 i dla mnie SUPER --chociaż to tylko treiler w finalnej wersji się zobaczy --jak narazie ja idę do kina-
Pozdro

Draven_81

To nie trailery tylko teasery. czyli krótkie zapowiedzi filmu który jest jeszcze w produkcji, i nie przedstawiają scen z gotowego filmu. Często jest tak że część ujęć nie wchodzi do gotowego filmu

SimPsoN_4

Wejdż na linka i przeczytaj dokładnie co tam jest napisane!! Teaser czy Trailer!?....trailer już jest i nie zachęca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones