PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 881
ocen
6,3 10 1 175881
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Bardzo dobre efekty specjalne płonąca czaszka i motor .Dwójka może i lepiej zrobiona ale jedynka moim zdaniem ciekawsza

ocenił(a) film na 8
Necronosferatus

Jedynka niezrównana :-) Mogę oglądać w nieskończoność...żałuję że nie mamy w społeczeństwie takiego Rider'a...najseksowniejsza czaszka,męska,dowcipna.z temperamentem ;-)

ocenił(a) film na 3
Tamilina

Miałas kiedyś w reku komiks ' Ghost Rider'?

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Nie,ale widzę że Ty miałeś...(?)

ocenił(a) film na 3
Tamilina

Wszystko jest względne,moze to i dobrze.ze nie znasz tej postaci bo przynajmniej film siś tobie podobał.Powiem tylko tyle:fani czekali na ten film kilkadziesiąt lat(w tym ja kilkanascie)w koncu przy dzisiejszych mozliwosciach komputerowych okazało sie,że film powstanie i to bedzie na prawsę coś niesamowitego,a otrzymalismy cos zupełnie innego z efektami wizualnumi filmu klasy B,a co najgorsze Ghost Rider wygląda jakby go zrobił student pierwszego roku na kiepskim sprzecie.Film to profanacja komiksu.Polecam nigdy nie siegac po komiks jesli film sie podobał,lepiej niech tak zostanie po co czuć zawód,niestety ja juz nie mam tej mozliwosci,ale podobno dwójka jest duzo lepsza,prawda to?

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Rozumiem.Często czytam książki i niektóre adaptacje filmowe pozostają wiele do życzenia.Przeważnie książka skłania mnie do obejrzenia filmu,z pewnymi obawami...właściwie to próbowałam zasięgnąć po komiks G.R ale nie miałam okazi...dwójka wydaję się naciągana i jeśli jedynka Cię zawiodła to...daruj sobie tę dwójkę...

ocenił(a) film na 3
Tamilina

I tak zobaczę jesli będę miał mozliwość;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Dwójka jest do chrzanu. Na pewno się zawiedziesz. No chyba, że chodzi ci o same efekty...

ocenił(a) film na 3
Heller1304

Więc nic sie nie zmieni;)

ocenił(a) film na 6
Necronosferatus

Dwójka bardzo słabo wyszła, nudy

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Zgadzam się z tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones