..nieco za duzo to takiego artystycznego piękna niczym z klipów Bjork? GiTS bardzo mi sie podobało, choć wolałem osobiscie Akirę.. Ale sequel wydaje mi się już odrobinkę przesadzony.. i zbyt "artystyczny". jesli muzyka bedzie taka jak na trailerze to ja wysiadam. Sciezka dzwiekowa z jedynki była boska, ale ta mi raczej do gustu nie przypadnie. juz wolę intro do NGE :P
hehe wlasnie slucham Bjork :) No ale wdg mnie GITS byl super i byl znacznie lepszy od Akiry. A co do serialu - czemu oni ja tam ubrali jak jakas ostatnia co sie ubrac zapomniala?
imho znacznie, bez porownania gorszy od AKIRY. Technicznie wyprzedza AKIRE o lata swietlne ale tresc... tu jest duzo gorzej.
muza jest równie dobra albo jeszcze lepsz aniz w jedynce, nie wiem na jaki trailer trafiłeś - ja widziałam coś z kiczowatym popowym kawałkiem w tle i moge Cię zapewnić że nie ma to nic wspólnego z filmem