PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 93 066
ocen
6,4 10 1 93066
5,4 29
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Nowy Trailer

ocenił(a) film na 7

https://www.youtube.com/watch?v=G4VmJcZR0Yg

Co myślicie, filmłeby? Ja mam osobiście mieszane uczucia, chociaż jest lepiej niż po samym teaserze z walką w wodzie.

użytkownik usunięty
duraq

U mnie podobnie, te kilkunastosekundowe zajawki prezentowały się o wiele lepiej. Spece, którzy zmontowali ten zwiastun prawdopodobnie wcale nie oglądali oryginału. Dobór muzyki - tragedia.
Przy okazji wyciekła też sekwencja otwierająca.
ht tps://naekranie.p l/aktualnosci/kultowa-sekwencja-otwierajaca-z-anime-w-filmie-ghost-in-the-shell- obejrzyj-1375090

Zwiastun to tylko zwiastun, jeśli ktoś będzie chciał to i tak pójdzie - ja się jaram. Muzyka nie pasuje, choć to jest oczywiście świetna piosenka, tak na marginesie.

Natomiast ten klip całkiem ciekawy, fajnie że wykorzystują oryginalną muzykę, ale słychać że jest trochę uwspółcześniona, ma jakiś dodatkowy beat - to już jest takie sobie.

użytkownik usunięty
maxplastic

Określiłbym to pseudo-epickim bębnieniem.

Filmik z linku dużo bardziej mnie nahajpował niż zwiastun. Po prostu Ghost in the Shell :) No i ta muzyka! Ona naprawdę pochodzi z tego filmu, czy została dodana przez fanów? Po podkładzie muzycznym ze zwiastuna jakoś trudno mi uwierzyć, żeby zastosowali te wspaniałe, japoński chórki rodem z Kenji Kawaiego :)

użytkownik usunięty
szmyrgiel

To Kenji oczywiście, odgrywał wtedy muzykę na żywo.

Faktycznie, nie przeczytałem ^ ^. Oby podobna muzyka znalazła się w samym filmie.

ocenił(a) film na 8
duraq

Johansson w fizycznej roli jak zwykle
żelbetowy otłuszczony z metra cięty kloc zbrojeniowy i anty baletnica
0 czaru i damskiej gracji twarz jak po kuracji sterydami. Margot Robbie miała w tym być
i wyszło by idealnie,... a tak zamienili bitą śmietanę na salceson

ocenił(a) film na 7
takkis

Ja obstaję za ptaszyną z Pacific Rim

ocenił(a) film na 8
duraq

ta japońska aktorka z tego? bo nie widziałem

takkis

Raczej, Rinko Kikuchi. No ale nie chcieli żadnej Japonki, bo ma się sprzedać. Zresztą zabawne, bo w tym filmie ma grać taka Japonka z Wolverine'a, nie wiadomo kogo, ale ona byłaby bardzo niezła na główną rolę. Trudno. Scarlett już się trochę zagrywa w tej konwencji, Czarna Wdowa, Lucy. Poza tym jest na to zbyt oczywista, twarz jakaś taka nadąsana. Po zastanowieniu widziałbym np Emily Blunt w typie z Na skraju jutra, Anne Hathaway z charakterkiem Batmanowym czy nawet Kristen Stewart - ta ma twarz i głos, niejednoznaczny, ironiczny, jak taka cwana franca. Ale ona nie grywa w takich filmach, poza tym większość ludzi jej nie trawi z dziwnych powodów. Nawet Olivia Wilde w Tronie wyglądała idealnie, ale ona z kolei jest bezbarwna.

ocenił(a) film na 8
maxplastic

Rinko Kikuchi dała by rade
widziałbym też Kelly Hu oczywiście 15 lat temu
albo Yayaying Rhatha Phongam z Tylko Bóg wybacza

w sumie nawet ja bym się nadawał zgolić wonsa włożyć kieckę i też wyglądam jak scarlett
ogólnie 90% facetów po umyciu wygląda lepiej niż ten transik

duraq

Zna ktoś może nazwę tego remixu?

ocenił(a) film na 6
Snajper_21

Ki Theory - Enjoy the silence

ocenił(a) film na 4
duraq

Batu wygląda jak jakiś żul, któremu dali technologię, a ten zastanawiający ton głosu Scarlet.... (jaka ja smutna, jaka samotna), będzie porażka na maksa.

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 4
duraq

Teraz zauważyłem... Aramaki strzela z broni? Co to jest? Przecież to była jego podstawowa cecha, wszystko umiał załatwić rozmową, nigdy nie sięgał po siłę w konfliktach. To był mózg wszystkiego. Jeszcze Takeshi gra go, a on w ogóle nie ma jego fizjonomii twarzy, bardziej przypomina jakiegoś bonza, biznesmena. Cała ta obsada to jakaś pomyłka, już lepiej jakby grali z reklamówkami na głowach, widz przynajmniej mógłby dorobić sobie wygląd, pamiętając bohaterów z wersji animowanej.

ocenił(a) film na 7
zaszczepiony_szczepan

W komiksie postać Takeshiego wyglądała jak małpka : )

ocenił(a) film na 9
duraq

Mnie się podoba.

Znowu się sapią wszyscy o Johansson, tak jak się sapali o Afflecka w roli Batmana. To w cale nie taka zła aktorka, w bijatyce sobie radzi, a jakoś nie wydaje mi się, że zrobią z GITSa głupiego filmu akcji.

Pamiętajcie że trailer musi przyciągnąć widzów do kin, być może stąd mordobicie i matrix 2.0. Zresztą nawiązanie do Matrixa nie bez przyczyny bo i on czerpał przecież z GITSa.

Trailer pokazuje też mnóstwo wręcz kalek z oryginału: scena z 'narodzinami', bijatyka w 'kanale', pościg samochodem. Klimat anime raczej zachowali, nawet prowadzenie kamery czy projekt otoczenia przypomina oryginał.

Ja tam się jaram i czekam. Mam wrażenie że będzie bardzo dobrze i jedno co mi nie pasuje to muzyka w trailerze. Jeśli film otworzy scena budowy cyborga z 'Making of Cyborg' od Kenji Kawai w tle... to będę k* zachwycony

sol82

No właśnie opening też będzie oryginalny z tą samą muzyką. Pokazywali już go gdzieś na przedpremierowym evencie https://www.youtube.com/watch?v=F5amv-vqUFo

użytkownik usunięty
sol82

mi też sie podoba a bylem sceptyczny, niby trailer zapakowany akcją? serio? połowa to jakies rozterki egyzstencjonalne + czuły pocałunek; dobór muzyki odważny...mam nadzieję, że taki też będzie film, a wszystko na to wskazuje

ocenił(a) film na 9

wiesz dla niektórych jak widzę po ryjbukach, jutubach właśnie za bardzo napakowany akcją... tak jakby w oryginalnych anime nie było akcji.

Pełno idiotów co filmu nie widzieli, nic o jego realizacji nie wiedzą, a już smędzą że będzie hollywodzka papka, gówno - strzelanka i jeszcze ten 'whitewashing'. Znowu nie wiem czy Motoko to taka 100% japonka od strony wizualnej.

użytkownik usunięty
sol82

dla mnie te całe zamieszanie wokól SJ jest śmieszne, niech Makbeta grają tylko Szkoci, Hamleta wyłącznie Duńczycy.... poziom absurdu jaki wytworzył się wokół tego filmu jest zadziwiający;
Akira Kurosawa popełnił chyba jakąś zbrodnię przekładając Makbeta czy Króla Leara na realia japońskie....
ale żyjemy w czasach, kiedy masy uważają, że zabijanie lubianych czy pozytywnych postaci wymyślił Martin w "Grze o tron"....więc czego się spodziewać...

ocenił(a) film na 9

tym bardziej że Japończycy chyba nie mają nic przeciwko, widziałem z 3 sondy uliczne na YT podczas których pytano o SJ w roli głównej i 99% pytanych była zadowolona lub wyrażała zrozumienie co do wyboru obsady. Nawet Oshii publicznie powiedział, że kreacja SJ przerosła jego oczekiwania i był wyraźnie zadowolony.

...ale forumowi napinacze z kraju kwitnącej lipy wiedzo lepij :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones