PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 93 066
ocen
6,4 10 1 93066
5,4 29
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

...i się nie pomyliłam. Nie znam pierwowzoru, oceniam sam film o którym wiedziałam wcześniej tyle co pokazali w trailerze. Było... nudno i banalnie

ocenił(a) film na 8
flotography

Nie chcę się czepiać, ale z ciekawości sprawdziłem profil, a tam 10 dla Lejdis, Killerów dwóch i Pięknej i Bestii, ale to Gits jest banalne? Zrozumieć kobiety...

ocenił(a) film na 4
Pixihead

To ze sobie ocenię nawet kubusia Puchatka na 10 nie sprawia ze moja opinia na temat tego filmu jest w jakimkolwiek stopniu mniej ważna. Serio tak cie zabolała moja ocena ze musiałeś prześwietlić mój profil?

ocenił(a) film na 8
flotography

Nie widziałem filmu o Kubusiu, ale książka jest piękna więc materiał na film na 10 jest. Oczywiście, że inne oceny nie umniejszają tej, bo to przecież twoja ocena i ważna jest w głównej mierze dla ciebie. Ja poddałem tylko w wątpliwość twoją argumentację i chyba nie robię ci tym krzywdy, bo skoro wypowiadasz się na publicznym forum to po to by ktoś to przeczytał i jeśli chce - skomentował. Nie prześwietlałem twojego profilu, tylko zerknąłem na niego co wymagało jednego kliknięcia, a sugerowanie, że to z powodu jakiejś urazy jest raczej niepoważne.

Zamiast obrażać się może po prostu spróbuj obronić swoją tezę w merytoryczny sposób i wytłumacz czym jest ta negatywna banalność, bo rozumiem, że banalność w Lejdis albo PiB jest pozytywna?

ocenił(a) film na 9
Pixihead

no i zatkało kakało xD

ocenił(a) film na 5
Pixihead

dla mnie Lejdis to the beściak ostatnich paru lat w polskim kinie. Opowiada o przyjaźni między kobietami, ja to doceniam. i też dałem 10, bo po obejrzeniu paru filmów polskich wcześniej w końcu obejrzałem coś co mi się spodobało. I to bardzo.

flotography

pierdołami się zachwycasz , a temu filmowi dajesz 4 zrozumiał bym cię jak byś czytała mangę albo oglądała anime na jej podstawie
sam dałem 4 ale z uwagi na to że oglądałem film animowany z 1995

ocenił(a) film na 4
kadim_filmweb

Będę się zachwycać tyloma pier*ołami na ile mam ochotę i krytykować wszystkie filmy które mi się nie podobają. Dałam taką ocenę na jaką w moim odczuciu zasługuje i pierwsze słyszę zeby prawo do krytykowania mieli tylko fanii oryginału ;) nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
flotography

Nie martw się, rządowe metody, jak im Twoja odpowiedź nie pasuje to przeswietlaja Cię, by się upewnić, że jesteś zła osoba :) film był tak zły pod każdym względem, że gdyby nie to, że byłem ze znajomymi to bym wyszedł z kina, ale może tego typu filmy są nie dla mnie, czołgi pająki wolę w grach niż w filmach :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
flotography

Nie znam Mangi, znam Anime. Co do filmu.. był nudny i banalny...

ocenił(a) film na 4
Carpocap

Proszę się zwrócić do dystrybutora zeby na film wpuszczał tylko po sprawdzeniu wiedzy z mangi i anime, oraz do filmwebu zeby osoby które testu nie zaliczyły nie miały możliwości komentowania i oceniania filmu ;)

flotography

Popieram ;) Proponuję nawet zakaz komentowania filmów dla osób niedojrzałych wiekowo i intelektualnie, bo jak można kogoś krytykować za to że ma odmienne zdanie? Puchatka będą oglądać kolejne pokolenia a ten "efekciarski" badziew będzie zapomniany w ciągu kilku miesięcy.

ocenił(a) film na 6
flotography

Nie wiem czy nie zostałem źle zrozumiany ;)
Przyznałem Ci rację, że był nudny i banalny ;)

ocenił(a) film na 6
flotography

Lejdis 10/10, wracaj do kuchni.

ocenił(a) film na 6
NedznySzczur

Feministyczny ból d..y za 3...2...1

ocenił(a) film na 4
NedznySzczur

Kulturka panowie, gratuluję.

flotography

100% się z Tobą zgadzam. Banał, nuda, banał, nuda... dawno nie byłem na tak nudnym filmie. Szkoda, że nikt nie uprzedzał- nie znasz oryginalnego GITS, to nie idź na to "dzieło" do się zawiedziesz.

ocenił(a) film na 3
Gimadmin

Przyznam, że z wielkim zaciekawieniem czekałem na ten film...
...Niestety, seans z wielkim trudem przetrwałem do końca.

Już dawno tak dennego filmu nie oglądałem. Ten film jest jak większość współczesnych gier komputerowych - bardzo dużo grafiki i niemal zero grywalności.
Oczywiście polecam tym, którzy mają trudności z myśleniem, bo na tym filmie nie jest to wymagane. Ba! Wystarczy Wam jedynie pół mózgu do postrzegania barw i nasłuchiwania monotonnych wybuchów.

ocenił(a) film na 8
flotography

Świetne argumenty...

ocenił(a) film na 1
flotography

Popieram dobrze że w pracy oglądałem film , bo bym przeklinał za stracony czas! Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones