Dałam 4 tylko dlatego, że efekty specjalne są ładne i że są ładne zdjęcia. Natomiast film mega męczy swoim humorem i jeśli ktoś lubi styl Zombie Massacre (z 2013) oraz wymuszone nawiązania do filmów z lat 80-tych, to polecam.
Ale jeśli byłabym na tym w kinie, to wątpię, czy wytrzymałabym długo. Bardzo, ale to bardzo męczący humor, uśmiałam się chyba w 2-3 momentach, jednak to był już śmiech z głupoty tego co się działo.
Mimo, że widzę dobre strony tej produkcji, ale tak jak mówię- nie da się na nie zwracać całkowitej uwagi przez te okropne dialogi.
Też co mi się spodobało, to napisy końcowe oraz soundtrack- napisy były na prawdę bardzo fajnie zrobione, a muzyka jest epicka. No ale nie wiem czy wielu zwróci na te rzeczy uwagę słysząc i wodząc co się dzieje w filmie.