The Guitar

1 godz. 35 min.
6,5 1 830
ocen
6,5 10 1830
1 348
chce zobaczyć
{"type":"film","id":421307,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Guitar-2008-421307/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Gitara
 • pachomir ocenił(a) ten film na: 4

  Ujdzie, i to gdzieś między piachem, a popiołem. Nie wiem jakie ten film ma nieść ze sobą przesłanie..: "Narób długów, a i tak wyjdziesz na dobre"? Przyznaje się bez bicia - nie rozumiem. Najbardziej mnie denerwowała nieprofesjonalność gry aktorskiej, tzn. w dialogach, które brzmiały jak z przedstawienia z młodzieżowego domu kultury.

 • pachomir przeslanie tego filmu jest jedno rob to co kochasz a nie zyje sie tylko jednym praca dom praca... a w sobote popijawa i tak na okraglo przez cale zycie ....

 • lkz ocenił(a) ten film na: 8

  jack666 Dokładnie jak pisze pan powyżej.

 • Vampira666 ocenił(a) ten film na: 5

  jack666 Przesłanie odebrałam podobnie. Momentami fajna ścieżka dźwiękowa... W roli lekarki wystąpiła też jedna z moich ulubionych aktorek. W sumie, film spodobałby mi się bardziej, ale... (UWAGA SPOILER)
  ... scena lesbijska spowodowała, że mnie trochę "odrzuciło". Oczywiście, nie chcę tu rozpoczynać dyskusji o seksualności człowieka, ale ... czy zawsze pojęcie wolności i spełnienia w filmach musi się wiązać z "dresiarskim" powiedzeniem "żeby życie miało smaczek..."

 • pachomir ja mysle ze przeslanie to ciesz sie chwila, rob to na co masz ochote..