PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5852}
6,3 6 564
oceny
6,3 10 1 6564
Gliniarz z metropolii
powrót do forum filmu Gliniarz z metropolii

Typowe

ocenił(a) film na 7

i nieskomplikowane kino akcji, ale ogląda się całkiem przyjemnie, Eddie Murphy jeszcze potrafił zagrać w filmie naładowanym akcją, teraz kręci tylko komedie, które średnio mu wychodzą, ale zawsze można wrócić do jego starszych dokonań filmowych ( trylogia "Gliniarz z Beverly Hills" czy dwie części "48 godzin" )

ocenił(a) film na 7
LucasLang

Ja bym to nazwał typowym filmem sensacyjnym.Typowym akcyjniakiem był np.Rambo czy Komando.Ogólnie nie był zły.Szkoda że teraz już nie robią takich filmów.

simon3333

Jak nie kręcą dziś takich filmów ? A ,,Olimp w ogniu ,, ? A ,,John Wick ,, ? ,,The Punisher : War Żone ,, ,,Tylko Strzelaj ,, ,,Protektor ,, (Statham ) Trochę tego jest :D

ocenił(a) film na 7
bradock

Chodziło mi o filmy sensacyjne a nie akcji :)

simon3333

A co to za różnica czy film jest sensacyjny lub akcji ? Chcesz typowy film sensacyjny po 2000 roku to masz : 16 przecznic z Bruce Willsem .albo ,,Safe House ,, z Denzelem .

ocenił(a) film na 7
bradock

Kiedyś było tego więcej....

ocenił(a) film na 7
bradock

Tylko nie pisz mi Bond,Szklana pułapka czy Mission Impossible ,bo serie to co innego...

ocenił(a) film na 9
LucasLang

No nie średnio tylko równie dobrze. Jak wcześniejsze filmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones