Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:49

Zobacz Gniazdo zła zwiastun

Film

The Nest

2019 1 godz. 47 min.
6,0 111
ocen
6,0 10 111
1 041
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"id":"834843","linkUrl":"/film/Gniazdo+z%C5%82a-2019-834843","alt":"Gniazdo zła","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/48/43/834843/7934110.2.jpg"}
Samuel to sparaliżowany chłopiec, który mieszka z matką w odizolowanej od świata willi. Po poznaniu starszej o kilka lat Denise chce otworzyć się na świat - nie wie jednak, że matka zrobi wszystko, by go zatrzymać.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Gniazdo zła
Gniazdo zła (2019) Zwiastun nr 1 (polski) 1:49
Gniazdo zła
Gniazdo zła (2019) Spot nr 1 (polski) 0:30
Gniazdo zła | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2019 | Film Samuel ([person=2560704]Justin Korovkin[/person]) jest sparaliżowanym chłopcem, mieszkającym z matką Eleną ([person=502860]Francesca Cavallin[/person]) w odciętej od świata willi. Dorasta pod czujnym okiem troskliwej, lecz surowej rodzicielki, która zabrania mu pod żadnym pozorem opuszczać mury domu. Życie w willi jednak zmienia się, gdy dochodzi do szeregu dziwnych i niepokojących wydarzeń. Oparty na dyscyplinie porządek burzy pojawienie się młodej, zbuntowanej pokojówki, Denise ([person=2751977]Ginevra Francesconi[/person]), która budzi w Samuelu siłę do sprzeciwu wobec wszechobecnego rygoru i potrzebę odkrycia prawdy o świecie zewnętrznym. W obliczu buntu Elena postanawia zatrzymać syna przy sobie za wszelką cenę. Jakie skrywa tajemnice? Dlaczego traktuje syna jak więźnia we własnym domu?

Samuel (Justin Korovkin) jest sparaliżowanym chłopcem, mieszkającym z matką Eleną (Francesca Cavallin) w odciętej od świata willi. Dorasta pod czujnym okiem troskliwej, lecz surowej rodzicielki, która zabrania mu pod żadnym pozorem opuszczać mury domu. Życie w willi jednak zmienia się, gdy dochodzi do szeregu dziwnych i niepokojącychSamuel (Justin Korovkin) jest sparaliżowanym chłopcem, mieszkającym z matką Eleną (Francesca Cavallin) w odciętej od świata willi. Dorasta pod czujnym okiem troskliwej, lecz surowej rodzicielki, która zabrania mu pod żadnym pozorem opuszczać mury domu. Życie w willi jednak zmienia się, gdy dochodzi do szeregu dziwnych i niepokojących wydarzeń. Oparty na dyscyplinie porządek burzy pojawienie się młodej, zbuntowanej pokojówki, Denise (Ginevra Francesconi), która budzi w Samuelu siłę do sprzeciwu wobec wszechobecnego rygoru i potrzebę odkrycia prawdy o świecie zewnętrznym. W obliczu buntu Elena postanawia zatrzymać syna przy sobie za wszelką cenę. Jakie skrywa tajemnice? Dlaczego traktuje syna jak więźnia we własnym domu?

studio
Colorado Film Production / Film Commission Torino-Piemonte (wsparcie) / Regione Piemonte (wsparcie)
data produkcji
2019
tytuł oryg.
The Nest
inne tytuły
Gniazdo zła Polska
Il Nido (inny tytuł) Włochy
Więcej...

forum filmu Gniazdo zła

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum