PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 230
ocen
6,2 10 1 80230
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

7/10

ocenił(a) film na 7

Film zaczyna się od mocnego uderzenia od razu prawie przechodz do setna .Fabuła filmu jest okrojona i schodz na drugi plan bardziej skupienie kierowane jest na wizualnosc filmu efekty specjalne i akcje dzięki temu ze film jest tylko kinem rozrywkowym .To Gniew Tytanow ogląda się bez boleśnie . 7/10

ocenił(a) film na 5
kinoman1985

Dobra, rzeczowa opinia. Szczerze mówiąc moje odczucia są nieco odmienne, ale myślę, że jest coś w tym, co piszesz. Mimo, że akcja jest wartka, a fabuła nieco denna, film jest świetnie zrealizowany pod względem efektów specjalnych. Godny polecenia wszystkim, którzy cenią sobie właśnie efekty. Niestety, na ziemie sprowadza wcześniej już przez mnie wspomniana "denna fabuła". Zdecydowanie nie jest to film ambitny, jednak przyjemnie się go ogląda. Moim zdaniem dobry średniak na wieczór w full HD(zdecydowanie nie polecam oglądania tego filmu w słabej jakości ze względu na charakterystycznie dobre efekty specjalne).

P.S. Popraw błędy :)

kinoman1985

Skończyłem czytać na "przechodzi do setna"

ocenił(a) film na 3
kinoman1985

Efekty i Hades - jedyne plusy filmu, reszta woła o pomstę do nieba. Brak fabuły, nieznośne postaci i bezsensowne wydarzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones