PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 233
oceny
6,2 10 1 80233
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Niech ktoś poprawi oryginalny tytuł, powinno być "the" a nie "a" - Wrath of the Titans. Myślałem że podstaw angielskiego jednak uczą w szkołach...

ocenił(a) film na 5
sworthy

Tym bardziej, że na fotce poniżej jak byk stoi "the".

EvilMonkey

zwykła ludzka pomyłka, ale oczywiście polak się uczepi.

The_Fallen

Kochana, "Polak" to się czepia niemal wszystkiego, czego dowodem są newsy na tym portalu w których każdy stwierdza z pewnością jasnowidza jaki to film nie będzie beznadziejny, rozczarowujący i w ogóle (chociażby odnośnie tego filmu). Ja po prostu zgłaszam błąd, oczywiście pisałem wcześniej do osób redagujących tą stronę ale nikt nie zmienił. To chyba nic złego że chcę poprawić pomyłkę. Jasne?

sworthy

Chyba muszę zmienić avatar, bo niedługo mnie nawet Komorowski weźnie za kobietę. Fajnie, że zgłaszasz błąd, ale nie mów odrazu że angielskiego nie potrafią. Każdy może się pomylić nawet trochę.

ocenił(a) film na 8
The_Fallen

zgadzam się w 100% z twoim zdaniem sworthy na temat angielskiego poziom nauczania jest porażający większość nauczycieli wyrabia sobie na siłę licencjat by uczyć angielskiego (by mocniej się uczepić etatu) nie mając przy okazji kontaktu z żywym językiem.
To jest dopiero porażka że po podstawówce gimnazjum liceum i tak dalej osoba znająca wszystkie 16 czasów i inne reguły języka nie potrafi płynnie się wypowiadać o akcencie nie wspomnę jeżeli mam być szczery to po h...ja znać gramatykę dla przeciętnego kowalskiego jeżeli nie potrafi z niej korzystać.

bunio116

I ty wiesz o tym najlepiej oczywiście.

ocenił(a) film na 8
The_Fallen

wiem bo potrafię obserwować i łączyć fakty zapytaj się nauczycieli języka których znasz ile byli za granicą. I wtedy zaczynaj snuć jakieś domysły na temat tego co wiem a czego nie

bunio116

Moja babka z niemca była za granicą(w Niemczech).

The_Fallen

Sorka, jak słusznie przypuszczasz pomyliłem Cię z dziewczyną przez avatar ;) Co do poziomu nauczania angielskiego jest dokładnie tak jak mówi "Bunio", to że ludzie znają angielski ale nie potrafią się nim posługiwać jest najczęściej efektem fatalnego nauczania. Jeśli chodzi o ten film, to już pomijam fakt że na plakacie wyraźnie jest napisane "the", to przecież każdy wie że przed rzeczownikami liczby mnogiej nie stawia się "a" - podstawy podstaw, i o tym właśnie mówimy. Pozdrawiam :)

sworthy

Pozdro to

ocenił(a) film na 7
bunio116

Wyklocasz sie na temat jezyka angielskiego a nie wiesz ze h... pisze sie przez ch? :P

sworthy

Dlaczego sam tego nie zrobisz?

Mowiacy_do_reki

Myślisz że nie próbowałem? Funkcja zmiany tytułu jest z jakiejś przyczyny zablokowana (ale przecież ktoś to musiał zmienić). Jak już wyżej pisałem, zgłosiłem to też redakcji ale bez odpowiedzi. Nie wiesz może jak to poprawić? http://www.filmweb.pl/film/Gniew+tytanów-2012-568226/contribute/titles?elementId sToUpdate=568226

sworthy

Niedawno zablokowali kontrybucje tytułów (reorganizacja) i przywrócili jedynie nowe tytułu oraz zmianę roku. Zmiana tytułów i dodawanie dat premier będzie możliwe dopiero jak je zrobią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones