PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 231
ocen
6,2 10 1 80231
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

aż do chwili obejrzenia tego dzieła. Jedynie co mi się podobało to dobry poziom aktorstwa i animacja Saurona

accadacca

Co wy macie z tymi małpami? Rzadko tu jestem, ale to już kolejna osoba na tym forum która ma małpe w avatarze... Jakaś nowa moda? Może ja też sobie zmienię?
Ponadto nie rozumiem jak można być fanem "serii" (do niedawna jednoczęściowej) po obejrzeniu jednego filmu?
Co do dwojki to się niezgodzę, rozumiem że można mieć inny gust ale dziw bierze że dwójka w której poprawiono niemal wszystko komuś podoba się mniej...
Aha, i jakiego Saurona?

ocenił(a) film na 5
nevler

Nie, nie zmieniaj. Co za dużo to nie zdrowo . Co poprawiono w dwójce ? Oprócz troszkę lepszych efektów nic nie zauważyłem. Miałem na mysli Kronosa, a nie Saurona hehe ;)

accadacca

Trochę dziwna pomyłka ale ok... Co poprawiono? Już pisałem pary razy na tym forum, chociażby tutaj: http://www.filmweb.pl/film/Gniew+tytanów-2012-568226/discussion/Bez+porównania+d o+części+pierwszej.,1950496

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones