PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 230
ocen
6,2 10 1 80230
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Trochę się rozczarowałem bo film będzie trwał tylko 99 minut, czyli nie licząc napisów kocńowych będzie to tylko ok. 90 miut. Będzie krótszy od pierwszej części która trwała 106 min. :( Takie filmy powinny trwać przynajmniej 2 godziny!

joker_mroczny_rycerz

zrodlo pliss

ocenił(a) film na 8
The_Fallen

Próbowałem coś szukać w sieci dotyczącego czasu trwania filmu ale jak na razie nic nie znalazłem

The_Fallen

99 minut 24 sekundy - taki czas podało BBFC, czyli źródło dość wiarygodne. Podano też że film będzie miał ograniczenie PG-13, co akurat nie jest żadnym zaskoczeniem, podobnie oznaczona była pierwsza część, albo 'Avatar'.

Przyznam że sam jestem mocno rozczarowany taką długością filmu, liczyłem na coś zamykającego się w granicach dwóch godzin lub chociaż dłuższego od pierwszej części, a tu lipa. Zwłaszcza że jakiś czas temu dowiedziałem sie od pewnego osobnika z USA (który był na testowym pokazie filmu pod koniec stycznia w LA), że film będzie trwał "trochę poniżej 2 godzin". Wobec tego od tamtego czasu, sporo scen musiało zostać usuniętych, i tym sposobem otrzymujemy 99 minut, a po odliczeniu napisów - równe 1,5 godziny. No nic, pozostaje mieć nadzieję że będzie to konkretnie zajebiste 1,5 godziny, natomiast dodatkowe sceny zostaną dołączone do wydania DVD i Blu-ray.

ocenił(a) film na 2
joker_mroczny_rycerz

2 ? Ja bym chciał takiego filmu ze 5 h seansu, i non topa napierdzielanka, ale by było

ocenił(a) film na 8
UPADLY_WIDZ

Żródło: http://www.bbfc.co.uk/AFF286452/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones