PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 234
oceny
6,2 10 1 80234
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Gdzie do jasnej cholery jest Io (Gemma Arterton) i Alexa Davalos w roli Andromedy!?

mikruzzo

Byl juz gdzies taki temat. Arterton nie wystąpi bo nalozyly sie jej plany z innym filmem, a Alexa sie nie zgodzila, dlaczego to nie wiem.

ocenił(a) film na 7
nevler

Dzięki

mikruzzo

Innymi słowy mogli w jedynce walnąć oryginalne (lepsze) zakończenie niż to kiczowate i "słitaśne".

http://www.youtube.com/watch?v=O1pW_71h3rk

Mimo iż brakuje efektów specjalnych, prezentuje się ono znacznie lepiej od tego co znalazło się w gotowym filmie.

Grievous

No dokładnie, zważając na to że w drugiej części nie ma Io, to wskrzeszenie jej 'na siłę' w zakończeniu jedynki wydaje się jeszcze bardziej bez sensu (pomijając że kiczowate). Generalnie jak komuś nie podobała się jedynka, to polecam obejrzeć na youtubie wycięte scenki, prezentują się bardzo dobrze i wyjaśniają w filmie parę wątków.

nevler

Problemem jedynki było właśnie to że została ona bezczelnie pocięta by konwersja do 3D wyszła taniej (mniej filmu=mniej pieniędzy na konwersję). Twórca filmu początkowo zapowiadał wersję reżyserską ale nie ujrzała ona światła. Więc finalnie wyszła taka bezpłciowa historyjka którą przed dnem ratuje postać Hadesa, efekty specjalne i całkiem niezły soundtrack.

Grievous

Miałem dokładnie to samo napisać wcześniej, ale tyle razy powtarzałem to na forum "ST" że teraz już mi się nie chciało kolejny raz;] Co racja to prawda, muzyka, efekty, postacie bogów są świetne i odpowiednio użyte.

Myślę jednak, że bez względu na to czy komuś podobała się jedynka czy nie, warto będzie iśc do kina na drugą część. Zmienił się reżyser i stylistyka, co widać zresztą po trailerze. Obiecywano więcej potworów, więcej bogów i więcej akcji, czyli to czego jedynce brakowało. Po trailerze widać że dotrzymali słowa ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones