PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 230
ocen
6,2 10 1 80230
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Kaszanka

ocenił(a) film na 6

Nie wiem sam co napisać do końca. Dałem 6 bo występowali aktorzy których lubię za inne role, i
za bardzo dobre efekty. Pomysł dobry, reżyseria i scenariusz do kitu strasznie. Akcja typu
znajdujemy typa on nam pokazuje drogę do wroga, pokonujemy go, to takie strasznie
schematyczne i nieciekawe. Widz ani razu nie jest zaskoczony, od samego początku wie jak to się
skończy. W ogóle to fajnie by było jakby był bardziej spójny z mitologią grecką, przynajmniej seans
miałby jakąkolwiek wartość, bo nawet się specjalnie dobrze nie bawiłem samą siekanką. A ja
lubię filmy typu siekanka. Pod warunkiem że nie udają czegoś innego. Ten udaje i mu się nie
udaje to udawanie.

Pickowaty

Ale bzdury. Niby co ten film udaje? Rozumiem że możesz mieć swoje zdanie ale ten film jest po prostu czystą rozrywką, co widać w każdym ujęciu, zwiastunie czy nawet plakacie. Idealny przykład rozpierduchy która niczego nie udaje i właśnie to się ceni.

ocenił(a) film na 6
nevler

Dla mnie za prosty po prostu :D spodziewałem się czegoś więcej i tyle. Czegoś podchodzącego pod Troję na przykład.

Pickowaty

Trochę sam sobie przeczysz, bo najpierw piszesz, że film udaje coś więcej, a później że jest zbyt prosty. Jak już napisałem, ta prostota jest tutaj zaletą, film nie zgrywa niczego specjalnego, a z każdej sceny krzyczy "rozpierducha!". Tym bardziej Ci się dziwię, skoro lubisz siekanki :-). Tutaj akcja pędzi na łeb na szyję i nawet nie ma miejsca na patetyczne mowy i przestoje, co akurat miało miejsce w Troi i wielu innych filmach o podobnej tematyce (300, Immortals). Ale wszystkie mi się podobały, żeby nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones