PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 230
ocen
6,2 10 1 80230
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Pierwsza część nie zrobiła na mnie dużego wrażenia ,przede wszystkim fabuła była lekko sflaczała , natomiast gdy dowiedziałem się o części 2 pomyślałem "po co powtarzać coś,co nie wyszło",ale włączyłem Film.web i zobaczyłem ,że reżyser się zmienił,scenarzyści ,dodano nowych aktorów,a Perseusz,czyli Sam Worthington zmienił fryzurę ;).Od tej produkcji najwi.ęcej oczekiwać nie będę ,ale myślę ,że od części pierwszej lepsza będzie !

Dymiano

Podobnie uważam. Zwłaszcza, że trailer lepszy.
P.S. Perseusz ma w końcu fryzurę jaką nosili starożytni Grecy. ;)

ocenił(a) film na 6
Dymiano

Szkoda tylko, że zamiast dać scenariusz do napisania jakiemuś konkretnemu pisarzowi, który się zajmuje historią starożytności, znowu go napisało 3 ciuli po przejrzeniu obrazków w książce z bajkami dla przedszkolaków.

Bodzepor

"znowu go napisało 3 ciuli po przejrzeniu obrazków w książce z bajkami dla przedszkolaków."

Skąd ta informacja? Chyba że taki żarcik, niestety - nieśmieszny.

nevler

Skoro dla ciebie z tymi filmami jest wszystko OK... to spoko - widać to produkcje stworzone specjalnie po to, aby w waszym pokoleniu nie wywołać wybuchu mózgu na skutek szoku intelektualnego.

Bodzepor

"Waszym wieku"? Proszę, kolejna zagadka - skąd wiesz ile mam lat?

A teraz na temat - filmweb nie zawsze jest sprawdzonym źródłem informacji. Film pisze dwóch scenarzystów, jeden debiutant, a drugi ma na koncie dwa całkiem udane filmy (żaden nie jest 'Starciem Tytanów') więc skąd wzięła się ta - powiedzmy sobie szczerze - głupkowata uwaga o książkach dla przedszkolaków? Nie wiadomo. Cisza w eterze.

Poza tym, z całym szacunkiem - bredzisz. Film przygodowy, którego główną atrakcją mają być wyszukane efekty specjalne, szybka akcja i różnego rodzaju monstra, miałby być pisany przez pisarza zajmującego się starożytnością? A może jeszcze lepiej - historyka? No prośba. Naprawdę - wystarczyło obejrzeć zwiastun, żeby się przekonać o co tu biega. A także, że film nie jest żadną wierną adaptacją mitologii, tylko zupełnie nową historią z przeszczepionymi bohaterami, więc żaden znawca tu niepotrzebny. Ot co.

nevler

Czyli masz specjalnie na poziom twojego pokolenia kolejny głupkowaty filmik, który w żaden sposób nie przerośnie was intelektualnie. O co ta złość, skoro sam mi potakujesz?

Bodzepor

Trudno mi tutaj nie odnieść się do Twojego wieku, skoro nie nabyłeś jeszcze umiejętności czytania ze zrozumieniem. Chyba że faktycznie jestem taki tępy i nie widzę w którym momencie miałem przytaknąć na Twój arogancki post. Pisałem że film ma być głupkowaty i zapewne taki będzie, ale co to ma wspólnego z "moim pokoleniem" - tego się nie dowiedziałem. Więc pytam po raz drugi - skąd wiesz ile mam lat?

ocenił(a) film na 7
Dymiano

No i gra Bill Nighy, :D mam nadzieje że to będzie dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones