PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 230
ocen
6,2 10 1 80230
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Jedynka była w miarę dobra, a nawet bardzo dobra. 'Gniew Tytanów' to jakiś żart, wszystko w
tym filmie kuleje, nie umiałbym wymienić żadnej pozytywnej cechy tego filmu. Tyle akcji było
w filmie, że aż usnąłem w połowie - nic nie straciłem - cały czas nasi dzielni bohaterowie
rozrywają mieczem coraz to nowych przeciwników. Zdecydowanie odradzam.

Flashpoint

Przed kliknięciem 'wyślij' polecam przeczytać to co się napisało. "Syf, żadnej pozytywnej cechy" i 5/10 ? A efekty, scengorafia, kostiumy, muzyka? "Tyle akcji, że usnąłęś"? Rozumiem że im więcej się w filmie dzieje tym mocniej i szybciej zasypiasz. "Dzielni bohaterowie rozrywają mieczem coraz to nowych przeciwników." Niesamowite, prawda? Zwłaszcza po obejrzeniu "bardzo dobrej" (i podobnej) pierwszej części, oraz trailera i opisu do drugiej, taki rozwój fabuły jest niezwykle zaskakujący, zgadza się? Poza tym nie zgadzam sie co do pierwszej części - dwójka dużo lepsza, sprawniej zrobiona, poprawiono niemal wszystkie błędy ze 'Starcia'. Do czego i tak Cię nie przekonam bo masz swoje zdanie.

ocenił(a) film na 2
Flashpoint

"rozrywają mieczem coraz to nowych przeciwników" Ty chyba herkulesa ogladaleś a nie gniew tytanów ! haha ja tam za dużo mieczy ani potworów nie widziałem...

ocenił(a) film na 3
Flashpoint

3/10 i to na wyrost. Pierwsza część była o wiele lepsza o drugiej. Wybudziłem się okropnie bo nawet efekty na które liczyłem nie powalają. Nie polecam bo szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones