PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 230
ocen
6,2 10 1 80230
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Tylko efekty...

ocenił(a) film na 5

... nic po z tym.

ocenił(a) film na 6
amonart

Dokładnie :)
Tylko Efekty Specjalne i nic więcej. Nie powinna nawet powstać ta druga część, szkoda, pieniążki z "box offica" odbiły twórcą :)

użytkownik usunięty
amonart

I tak za dużą ocenę dałeś ;) Niech mi lepiej pieniądze oddadzą bo byłem na tym w kinie...

No właśnie ja bym dla efektów poszedł na to do kina. A tak, to ogladalem na laptopie i mi brakowało tego wielkiego obrazu 3d. Szczególnie chciałbym obejrzeć w 3d ten motyw z labiryntem, musiała być niezła jazda.

użytkownik usunięty
Pijany_Mistrz

Z tym 3D to chyba było coś nie tak, albo moje oczy "pomijają" ten efekt. W 3D to ja widziałem w kinie dosłownie jedną scenę jak latały bodajże gryfy. Ta technologia (ze zwykłymi, tekturowymi okularkami) jest cholernie przereklamowana. Oczywiście to może być problem z moim wzrokiem.

ocenił(a) film na 5

Dlatego, że kino 3D jest przereklamowanym gadgetem. Do samej technologii nie mam zastrzeżeń, bardzo fajnie ogląda się filmy w 3D, ale tu polecam zdecydowanie telewizor lub jak kogoś stać projektor 3D. Rewelacja. Wiem, wiem ... pewnie teraz będzie burza... że jak to kino itd. Wybaczcie takie mam zdanie. Kino Dolby Digital Surround i 3D to tylko marketingowe hasła. Zazwyczaj surround kończy się w 1/3 sali a efekt 3D oglądamy przez brudne i niewygodne okulary spawalnicze. Zaciemnione rogi ekranu i na potęgę wkurzająca poświata wdzierająca się pod okulary ... dla mnie to męczarnia.

ocenił(a) film na 7
amonart

Efekty świetne ale scenariusz.... ostatnie pół godziny filmu przewijałem co 5 minut byle do konca. Co za nuda.

ocenił(a) film na 3
amonart

W pełni się zgodzę. Niestety same efekty filmu nie wybroniły. Totalna masakra. Dałam trzy gwiazdki właśnie jedynie za efekty i dobrych aktorów, których lubię. Szkoda, że zagrali w takim sh icie.
Zwiastuny obu części są po prostu świetne, a filmy to totalne nieporozumienie. Znowu dałam się nabrać!

ocenił(a) film na 5
Aredhel125

Niestety, zwiastuny są tak przygotowywane żeby nas odpowiednio nastawić do filmu... a po zakupie biletu reklamacji nie ma ... szkoda...

ocenił(a) film na 3
amonart

No tym bardziej szkoda, że zwiastuny naprawdę robią wrażenie, przynajmniej na mnie. Potem jak się ogląda film to ciężko uwierzyć, że takie coś z tego wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones