PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 230
ocen
6,2 10 1 80230
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

chory pomysl

ocenił(a) film na 7

Jak można robić kontynuacje takiego gniota?

ocenił(a) film na 3
marekegg94

Kilka miesiecy temu obejrzalem ten film i juz nic nie pamietam, a na skleroze jeszcze nie cierpie. Dziwne. Natomiast Zmierzch Tytanow z 1981 roku wciaz swietnie pamietam.

ocenił(a) film na 4
per333

+1.

ocenił(a) film na 7
marekegg94

odopwiedź na twoje glupie pytanie jest prosta. dla pieniędzy , pierwsza cześc zarobiła sporo kasy wiec oczywiste że powstanie 2 cześć, poza tym film był całkiem niezły, choć niezbyt wysokich lotów wiec dla mnie nie jest gniotem.

ocenił(a) film na 5
johnyss

Dla mnie też chętnie się na to wybiorę :)

ocenił(a) film na 7
MrSeba

ten film jest naprawde dobry ^^ oglada sie go przyjemnie, efekty ladne, soundtracki rowniez :D

ocenił(a) film na 5
Shanks1337

Potwierdzam :)

marekegg94

Pytanie równie zabawne, jak hasła pokroju "co za szajs, zmarnowali kupę kasy, masakra!", tak jakby produkowanie takich filmów było czymkolwiek poza biznesową inwestycją z wykalkulowanymi dochodami. Ludzie to są naiwni ;)

marekegg94

więc mitologia też jest jednym wielkim zbiorem gniotów bo roi sie w niej od fantastycznych stworów i istot nadprzyrodzonymi zdolnościami, tylko widzisz kolego podczas czytania takiej mitologii to Twoja wyobraźnia podsuwa Ci obrazy i te gnioty zamieniają się w fascynującą przygodę, którą tworzysz w swoim umysle a w czyms takim jak film ktoś robi to za Ciebie by podzielić się swoją interpretacją z innymi i wtedy dostajesz wszystko na talerzu niczym danie i to jest właśnie ta różnica - nie jesteś zadowolony z takiego dania. Ty nie ... ja chętnie je zjem :)

ocenił(a) film na 6
harey

stanowczo wolę takie "gnioty" ,niż jakieś shity pokroju sali samobójców, albo innego ambitnego syfu, który człowiek ogląda i ziewa z nudów...

marekegg94

Ile jeszcze takich tematow powstanie? To chyba pytanie retoryczne, bo oczywiste jest ze (prawie) kazdy sequel robi się dla zysku. Nikt ci nie kaze maszerowac do kina - nie chcesz to nie idz, ale po co zasmiecac forum?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones