PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 231
ocen
6,2 10 1 80231
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Wrath gorszy niż Clash. Ale oba to tylko efekty specjalne i praktycznie nic więcej. Dobry dźwięk, na systemie hi-fi fajnie słychać te wszystkie ryki, odgłosy walk. Grafika też niezła. Fabuły to prawie nie ma, dlatego ogólnie dość słaby

Marro

Dlaczego Wrath gorszy niż Clash? Czekam na argumenty, wtedy mogę dyskutować :-)

ocenił(a) film na 5
nevler

no coż, Clash oglądałem jednego dnia, Wrath następnego , w wersjach bluray. I mam takie odczucia że Clash lepszy. Główne powody to jednak w Clash lepsze walki były, szczególnie ta ze skorpionami - dźwięki wgniatały w fotel. We Wrath nie podobało mi się, że Perseusz jakiś taki ciapowaty się zrobił (początek filmu) - plątał się we własnej pelerynie, Pegaz daje mu kopa w dupę..ok pare lat żył jako rybak, no ale przecież nie byle kogo pokonał - Krakena. No i jeszcze parę innych drobiazgów

Marro

Co do walk się nie zgadzam. Bitwa ze skorpionami w jedynce była dobra, ale pełna tandetnego slow-motion. Walki Perseusza z Chimerą albo Bogów z Makhaiami biją tamtą scenę na głowę. A Perseusz zdziadział bo opiekował się synem, i prowadził życie rybaka. Btw pokonanie Krakena nie było niczym szczególnym, po prostu wyjął głowe z worka :)

Tutaj wypisałem dlaczego dwójka lepsza:
http://www.filmweb.pl/film/Gniew+tytanów-2012-568226/discussion/Bez+porównania+d o+części+pierwszej.,1950496
Pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones