PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 234
oceny
6,2 10 1 80234
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

nagrobek...

ocenił(a) film na 3

...z angielskim napisem w pierwszych minutach filmu jest chyba najlepszym podsumowaniem
omawianego filmu. to wręcz symbol amerykańskiego zidicenia

crstw70

I co z tego?

ocenił(a) film na 3
GarvinSitho

i nic. jeden się ze mną zgodzi, inny nie musi

crstw70

Cały film mówiony po angielsku a nagrobek miał być po grecku? Jak by to wyglądało, weź rusz tym łbem.

ocenił(a) film na 3
nevler

obejrzyj np "gladiatora" i sam rusz łbem

crstw70

Oglądałem wiele razy, nie pamiętam żebym zwracał uwagę na różnice w języku pisanym i mówionym. Widać nie rzucało się w oczy. Jeśli jest faktycznie tak jak mówisz to jest to po prostu brak konsekwencji. Wszyscy mówią po angielsku, ale nagle są zdolni pisać i czytać po grecku/rzymsku? Nonsens.

Filmy o których mówimy powstawały w USA i są anglojęzyczne, aktorzy mówią po angielsku z rodowitymi akcentami i nikt nie wymaga żeby było inaczej - to nie dokument. Jeśli język mówiony jest jeden, to i pisany powinien być ten sam. Dla mnie to jasne, nie ma tu żadnego zidiocenia.

Ja też mogę podać Ci przykład genialnego filmu, gdzie kwestie języka rozwijano konsekwentnie - Lista Schindlera.

ocenił(a) film na 3
nevler

myślę,że nasze poglądy na w/w kwestie jak i ocena filmu są tak różne,że nie ma co się spinać. bądź zdrów...

crstw70

Wiem, może za bardzo naskoczyłem. Zraził mnie głupawy stereotypowy komentarz odn. "amerykańskiego zidiocenia". Film oceniam tak a nie inaczej bo lubię akcje, zwłaszcza takie mitologiczne a ten spełnił moje oczekiwania. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones