PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 230
ocen
6,2 10 1 80230
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

szczęka mi opadła....

użytkownik usunięty

Worthington'owi odrosły włosy :) no pierwszy raz widzę go z kudełkami (w dodatku kręconymi), ciekawe czy ma to być sygnał gry bardziej dojrzałej czy też dalej minki będzie powielał jak w każdym swoim filmie (z tych co widziałem)

ocenił(a) film na 6

Raczej będzie powielał minki. Powiem więcej - cały ten film to moim zdaniem porażka, jestem w ogromnym szoku że po tak słabej części pierwszej zrobili sequela. Już po tych screenach zamieszczonych w galerii widać, że na nic dobrego się nie zanosi w kwestii choreografii, zapewne znów będziemy oglądać plastikowe tarcze, miecze oraz zbroje, jaki i stroje czy peleryny ze współczesnych materiałów. Daleko temu filmowi do choreografii z Gladiatora czy Królestwa Niebieskiego.

the_cassidy_kid

Ja jestem zupełnie odmiennego zdania i bardzo czekam na ten film. Jedynka mi się podobała, aczkolwiek rozumiem dlaczego dla niektórych może być rozczarowująca. Fakt jest sporo do poprawy i w tym filmie mają okazję to nadrobić, dlatego myślę że ludzie powinni dać szansę. Z nieoficjalnych źródeł wiem że film z pewnością będzie lepszy i to sporo (nie chodzi mi nawet o zdjęcia czy materiały promujące). W kwesti scenografii i kostiumów nie mogę się zgodzić (naprawdę plastikowe to były w 'Immortals'), na zdjęciach z planu lub screenach w pełnym świetle często wszystko wygąda sztucznie (podobne odczucia miałem przy zdjeciach z nowego 'Hobbita' na które gdzieś trafiłem). W fimie przy odpowiednim tempie i oświetleniu to wrażenie się zaciera. Pytanie dlaczego robią sequel uznaję za retoryczne. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

Ma to raczej na celu nawiązać do 'Zmierzchu tytanów" ,lub też możne jest to spowodowane tym ze fani po pierwszej części skarżyli się że ma krótkie włosy niepasujące do epoki .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones