PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 231 925
ocen
7,5 10 1 231925
7,6 28
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Porzyczyłem sobie niedawno ten film od kumpla. Przestrzegał mnie, że to g***o, ale ja go nie słuchałem. No i niestety kolega miał rację. Nie wiem co jest takiego świetnego w tym filmie, że ma taką ocenę. Ja dałbym mu najwyżej 0,00.
1. Okropne animacje
2. Muzyka (ehehehehe boki zrywać i tańczyć)- wolę chyba Disco-polo
3. Fabuła- nie wiem kto coś takiego wymyślił
4. Reżyser- Barton, tzn. DNO

Mógłbym tak wymieniać bez końca. To nie jest ani mądry film ani śmieszny. Ja już wole chyba oglądać z mamą telenowele brazylijskie niż tracić czas na coś takiego...

Tarzan_2

No jak się słucha disco polo to film nie dla Ciebie :) To trzeba rozumiec i oglądac filmy Burtona ...

ocenił(a) film na 10
Tarzan_2

Muzyka, MUZYKA?! Jak można nie lubić jazziku i kompozycji Danny'ego Elfmana?! Jeśli nawet muzyka z tego filmu do Ciebie nie przemówiła, to cholender, nie wiem, drogi kolego, czas nauczyć się doceniać piękno!

ocenił(a) film na 10
Tender_L

Aha i jeszcze fabuła- wymyslili ją Rosjanie kilka wieków temu... Nie lubisz legend i podań ludowych, czy co?

Tender_L

Przebacznie mi takiego niewrażliwego brata. On normalnie jest inny. Ale i tak wstyd mi za ciebie, Adamie.

Tarzan_2

No dobra, może nie wstyd. Ale boję się ciebie :P :D

ocenił(a) film na 10
Kaileena_Farah

po pierwsze Burton a nie Barton ,a zreszta tego co napisałes zdecydowanie sie nie zgadzam....widze..ze nie masz pojecia ,ani o kinie ani o muzyce...

ocenił(a) film na 10
Tarzan_2

Groteska to coś najpiekneijszego w filmie a filmy Burtona takie sa wiem ze uwazasz za Burtona za dno ale cóz zorbić nie kazdy ma tyle rozwiniety mózg zeby dostrzec piekno filmu moze lubisz filmy z serii duzo strzelania zero myślenia bo mi sie tak wydaje....a że słuchasz Disco Polo to jush lepij zejdz z lini i nie wchodz na blogi i fora o filmach Burtona bo to jest załosne;/;/;/

ocenił(a) film na 10
Tarzan_2

a co do animacji... to znajdź mi lepszą! Nie piszę tu o komputerowych- bo to inny rodzaj sztuki jest, ale znajdź mi jakikolwiek film który można by porównać do "Gnijącej..." (oprócz "Nightmare..."-również Burtona). Dawaj cwaniaku, a "może" postawie Ci piwo...

użytkownik usunięty
Tarzan_2

nie az tak zły ten film to nie był, ale według mnie za bardzo...mroczny, tam ciągle jest noc albo ciemnpość...muzyka(średnio), a cała fabuła - no nie jest powalająca, choć dużo jest gorszych.....

Justyska ciagle mrok i ciemnosc?? a mnie sie wydawalo ze tylk ow zyciu doczesnym takowy byl bo w zyciu posmiertnym widzialem wulkan barw i kolorow. Co do muzyki to jeden z moich ulubionych soundtrackow a co do fabuly to to klasyka - to tak jak by sie czepiac polskiego Sienkiewicza czy przypowiesci ludowych - po prostu rosyjska bajeczka i tak mialo byc.

A co do tematu to tania prowokacja i nic wiecej...

Tarzan_2

Jak czytam takie rzeczy o o moim ukochanym filmie napisane przez takich maksymalnych buraków i ignorantów jak ty i twój kumpel to nóz mi się w kieszeni otwiera.
No tak, obejrzałeś wielkie dzieło - tylko, że wypadłeś we wczesnej młodości z kołyski i jeb....ś łbem (jeden z drugim) o szafkę i stąd taka recenzja a o guście to nawet myśleć niechcę...
Zamiast oglądać dobre filmy, schlaj się z kumplem pod bramą. Wspomożesz tym samym produkt krajowy brutto.
Tanie wino kosztuje w przeciwieństwie do Divix'a

ocenił(a) film na 10
Aizen

hehehe no zgadzam sie z kims tam, juz nie pamietam sorry,ze jak sie slucha disko polo to sie nie wczuje w taki klimat ale ja nie mam nic tarzanowi przeciwko temu ale wpolczuje jego sasiadom,mam takiego starego sasiada obok i zawsze wychodzi on na swuj ogrudeczek i na fula puszcza disko polo i piesni ludowe (o rany ile ja nameczylam sie juz z tym w zyciu) a tak na marginesie:(jak tam chceta to nie czytac dalej) nie lubie tarzanow z wszelkiego radzaju filmow kojarza mi sie tak jak cowboy`e z facetem brudnym przeposonym i owlosionym hahahaha dobra myslcie ze tu tego nie napisalam(odbija mi dzis :P ) nara jurasy ogorasy!

ocenił(a) film na 10
Tarzan_2

No to poprostu świetny i uroczy film jakich mało dzisiaj i niech sobie myśli co chce my wiemy swoje (ci którym się podoba film).
Ten film poprostu jest inny od wszystkich i a to go cenie;)

Tears

uważam film Za arcydzieło, dlaem mu 10/10, ten co napisal temat sie na filach nie zna, ale takie pytanko mam: ktos pisal ze Gnijaca nie jest zrobiona komputerowo, to prawda??? jaka technika jest zrobiona??? z gory thenx

ocenił(a) film na 10
szczawik151

Film jest zrobiony techniką poklatkową, czyli wystąpiły w nim kukiełki.

Tarzan_2

zacznijmy od tego czy ty w ogóle zrozumiałeś ten film?

ocenił(a) film na 6
Tarzan_2

Tarzan jak czytam Twoje wypociny to mi ręce opadają po prostu... i Nie tylko ręce ;)

ocenił(a) film na 7
fidelio

To ten Tażan napisał? Łeee tam. Patrzcie - tu jest fotka Tażana:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Burak_zwyczajny [pl.wikipedia.org/wiki/B ...]

(To nie mój patent, ale fajne!)

ocenił(a) film na 9
Szem

Fajne!!...Jedna z niewielu Bajeczek, ktore mi sie ostatnio podobaly. Fajny Klimat i Muzyczka i smiesznie bylo tez. Nie wiem co sie tu moglo nie podobac..moze to że byl troche za krótki?..

ocenił(a) film na 7
Tarzan_2

Dno?! Masakra?! No koleś nie przeginaj. Ja szczerze powiem, że spodziewałem się trochę więcej po duecie Depp&Burton czegoś na miare Edwarda Nożycorękiego, Jeźdźca bez głowy czy Charliego.... ale nie jest wcale tak źle nawet powiem więcej jest bardzo dobrze dla mnie ocena 8,5/10.

użytkownik usunięty
Tarzan_2

idź sobie tarzana pooglądaj bo to jest film dla ciebie

Tarzan_2

A mnie sie tam podobał ten film,chodzi o treśc a nie czepiasz sie animacji i innych rzeczy widocznie nie trafiło nic do ciebie....

Tarzan_2

Już się wkurzyłam - wracaj na drzewo Tarzanie i tam małpy ktytykuj.... A tak ksywa to od tej bajki?? Czy -jeszcze gorzej- filmu??? I może napiszesz, że tamto coś było lepsze od perełek Burtona? Więc powiadam Ci jeszcze raz: NA DRZEWO, WCZEŚNIAKU!

ocenił(a) film na 10
Anga_Nozycoreka

Hymm rzeczywiscie teraz i ja sie wkurzylem!
Jeśli lubisz oglądać filmy gdzie się nawalają i rozmaślają sobie nawzajem głowy tasakiem to o.k ale nie mów że ten film to masakra!
Jeśli go nie rozumiesz to napisz to a nie komentuj!

ocenił(a) film na 10
Tarzan_2

Eeeee tam. Nie znasz sie czlowieku B) Gnijaca panna Mloda byla super! Wez znajdz w wyprodukowana w ostatnich czasach milsza bajke do poogladania dla mlodziezy B)

ocenił(a) film na 9
Tarzan_2

Musze się z Tobą nie zgodzić, bo Burton to reżyser który ma wizje, nie zmienia jej dla studia czy kasy, robi coś bo uważa że tak jest dobrze własnie ten styl w nim uwielbiam :-) Burton ma już kilka swoich ulubionych aktorów którym powierza role, tak samo Elfman jest juz u niego stałym "muzykantem" i to dobrze, bo film burtona poznam z kilometra...

Tarzan_2

disco polo i brazyliana to kino i muza dla ciebie nie łap się za nic ambtniejszego bo styki ci się przepalą i mleka dla mamy w sklepie nie kupisz nie znasz się to nie pisz tym bardziej że nie jest to pierwszy film burtona polecam ci jego początki czyli remake Planeta małp lub jeździec bez głowy to powinieneś zrozumieć bo dużej ryby nie wspomnę no to papa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones