PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237715}

Gol 3

Goal! III
4,4 12 921
ocen
4,4 10 1 12921
2,0 3
oceny krytyków
Gol 3
powrót do forum filmu Gol 3

Bardzo ciekawe w jakiej reprezentacji będzie grać? Meksyku? Jeżeli film ma zakończyć się happy endem,to musiałby grać w reprezentacji Włoch.

miraz007

A czemu w reprezentacji Włoch????? Z Meksykiem może zdobyć nawet mistrzostwo świata , w tym filmie wszystko jest możliwe... A co finału Gola 2 to niezmienili??? W pierwowzorze Barca grała z Arsenalem ,,, w filmie zaś finał Ligi Mistrzów był Real vs Arsenal... Wszystko jest mozliwe , czekam na III część...

DAMIANO_7

Trzeba pamietać,że film jest amerykański.którzy raczej nie pamiętają,kto grał w finale LM w Europie. Mam taką nadzieje??? ,że jakaś część Amerykanów,pamięta kto jest Mistrzem Świata w Piłce Nożnej.

miraz007

ja gdzies czytalem ze Munez bedzie gral w reprezentacji Argentyny (nie wiem czemu) dla mnie to nie byloby tak zle ale myslalem ze bedzie gral Meksyku.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
syriusz_black1

nie odstawia takiego durnego numeru. nie mialo by to zadnych podstaw nawet w filmie. jesli mialby grac w reprezentacji innej niz Meksyku to bylo by to USA. w dwojce jednak wszyscy podkreslaja ze jest Meksykaninem a on sam temu nie zaprzecza (w przeciwienstwie do jedynki gdzie podkreslal jaki to z niego "jankes") wiec pewnie bedzie smigal zielonej koszulce na mundialu.

ocenił(a) film na 3

sorry ale na 102380567890% munez będzie grał w reprezentacji aregnetyny.

miraz007

Już sobie wyobrażam te sceny w filmie,gdy biedni robotnicy meksykańscy w amerykańskich slamsach płaczą,że ich rodak ,który wyjechał za pracą i sławą do Europy podnosi Puchar Świata.Łza się w oku kręci.

miraz007

i bedą cholernie zadowolenie że czyni to w koszulce argentyny!

miraz007

Wydaje mi się że zagra w reprezentacji Anglii. Bo zobaczcie na obsadę. Nie ma w niej piłkarzy argentyńskich czy meksykańskich, tylko Beckham, Rooney, Gerrard, Harris... Także wynika z tego że go znaturalizują. Bo pewnie będzie chodziło o to że Munez zdobywa mistrzostwo świata, a bardziej jest to prawdopodbne z reprezentacją Anglii niż Meksyku.
No ale wszystko okaże się wkrótce.

ocenił(a) film na 1
Blaszany_Pinokio

http://www.univision.com/content/content.jhtml?chid=5&schid=1330&secid=1339&cid= 1149540 - jedno ze źródeł mówiących o tym, że Santiago zagra w Rep. Meksyku przeciwko Anglii z Harrisem w składzie, a więc przyjaciele zagrają przeciwko sobie.

gemboyrob

Tak, zagra dla Meksyku. Po obsadzie, opisu filmu na Wikipedii to widać http://pl.wikipedia.org/wiki/Gol_3

miraz007

Już za dwa lata,już za dwa lata
Meksyk będzie Mistrzem Świata.

Takie rzeczy-TYLKO W AMERYKAńSKIM FILMIE.

użytkownik usunięty
miraz007

jaja sobie robisz? to jest pilka nozna! czy przed ostatnim Euro w Portugalii ktos bral na powaznie reprezentacje Grecji? albo kiedys Danii? "tylko w amerykanskim filmie"... nawet tego nie skomentuje...

PS
skad wy ludzie wzieliscie ta Argentyne albo Anglie hahahaha.

miraz007

Na 100% finał będzie Meksyk lub USA-Anglia, bo Munez może grać dla obu reprezentacji.

darecky1

A wiesz co mnie zastanawia? Czemu przez 2 filmy, skoro był taką gwiazdą, nie dostał żadnego powołania... Nie było żadnej walki o niego ze strony Meksyku i USA. Czyżby niedociągnięcie czy celowe zagranie reżysera? ;>

ludi15

A po co to im było potrzebne? Jakby jeszcze dorzucili wątek reprezentacyjny do klubowego, to film tylko by na tym stracił, zrobiłoby się już "samo życie", a widz pogubił się w tym wszystkim. Nie ukrywajmy, że nie wszyscy, którzy go oglądali znali się na piłce. III ma być o mistrzostwach świata, więc tutaj raczej piłka klubowa zejdzie na dalszy plan i będzie coś o narodowości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones