PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180088}

Gonza Wojownik

Yari no Gonza
6,6 39
ocen
6,6 10 1 39
Gonza Wojownik
powrót do forum filmu Gonza Wojownik

Scena parzenia herbaty na końcu filmu rozwaliła całą widownię. Pewnie są ludzie, którym to dzieło się podobało, ale ja, jak wspomniałem jestem na ten film uczulony.

ocenił(a) film na 3
cysiek63

Scena parzenia herbaty na końcu filmu... na jakim końcu, oni tą herbatę parzyli 4/5 filmu :)) Film powinien mieć nazwę "Gonza mistrz ceremonii herbacianej" bo z wojowania są 2 sceny :)
Dodam, że wpadłem na szatański pomysł i na pytanie kolegów "jak film?" odpowiedziałem - samuraje, miecze, Szoguna widzieli? lepszy, a sceny orientalnego sexu z geiszami... miodzio Kumple pognali następnego dnia do kina... potem mi chcieli maskę sklepać :))
Do dzisiaj mi go wypominają :)

ocenił(a) film na 5
koncentrat

W rzeczy samej. To film o parzeniu herbaty. Leciał na konfrontacjach w latach 80 - tych. Pozdr.

ocenił(a) film na 5
Swiszczacy_x

co to była za cykl te konfrontacje, jakiś dystrybuowany import zaaprobowany przez Komitet Kinematografii i włączony w tematyczny cykl kulturalny Min. Kultury?

black_hussar

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177342,24437661,koniki-kilometrowe-kolejki-d o-kas-i-repertuar-uzgadniany-z.html Tu masz artykuł o tym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones