PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10915}

Good Night and Good Luck

Good Night, and Good Luck.
7,1 19 358
ocen
7,1 10 1 19358
7,6 15
ocen krytyków
Good Night and Good Luck
powrót do forum filmu Good Night and Good Luck

Czy amerykanie padli by z zachwytu gdyby nagrac film w ktorym dziennikarze tvn-u naradzaja sie jaki material puscic o rywingate,kupowaniu stanowisk w sejmie za "przysługi" albo najbardziej aktualny temat agenci sb w polityce i duchowienstwie. Ten film jest swietny technicznie i tyle kiedys dalem mu 7 bo wiedzialem ze nie powinienem go wogule oceniac ze wzgledu na brak wezi miedzy mna a tematem przedstawionym w filmie. Teraz zmieniłem na 6 choc powinno byc 5. Wiem ze wielu ludzi na sile dalo dobre oceny temu filmowi, gdyby ocenili szczerze to byla by srednia 6/10. Poprostu jako Polacy mamo prawo nudzic sie na tym filmie. Pamietajcie ze oscary to nagrody amerykanskie i rozdawane po "amerykansku". Dla nich ten temat cos znaczył dla mnie niewiele. Gdy mysle o tym filmie to jest on ponizej oczekiwan czyli i tak powinnienem dac mu 4/10 ale to juz by bylo troche nie fer.

ocenił(a) film na 10
Klopsik1988

ten film wcale nie nuży!!! wreszcie można poznać prawdziwe dziennikarstwo zza kulis i obejrzeć o prawdziwych dziennikarzach powtarzam "prawdziwych" którzy relacjonowali całą II wojnę światową i często narażali życie żeby poinformować ludzi o wydarzeniach. A pozatym można się dowiedzieć o legendzie (niestety nieżyjącej) dziennikarstwa Edwardzie Roscoe Murrowie który wprowadził do radia i TV swój jeden jedyny unikalny styl.

ocenił(a) film na 8
Klopsik1988

A jakie niby miałeś oczekiwania wobec tego filmu? Film dla CIEBIE był poniżej oczekiwań i dlatego twoja ocena nie jest obiektywna. Ja daję temu filmowi 7/10 ale dałbym nawet 8/10 ponieważ wiedziełem o czym jest ten film i całkowicie spełnił moje oczekiwania. Wielu ludzi dało na siłę wysoką ocenę temu filmowi a to dlatego, że temat ich nie interesuje ale wiedzą, że z technicznego, artystycznego, filmowego punktu widzenia jest to świetne kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones