The Goonies

1 godz. 50 min.
7,4 31 216
ocen
7,4 10 31216
6 895
chce zobaczyć
6,9 12
ocen krytyków
{"rate":6.9166665,"count":12}
{"type":"film","id":10411,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Goonies-1985-10411/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Goonies
  • LucasLang ocenił(a) ten film na: 9

Wspaniały film przygodowy (ile się razy oglądało za dzieciaka nie sposób zliczyć), jest tu wszystko co trzeba, fajni bohaterowie, humor, wielka przygoda, super muzyczka w tle, samemu się chciało przeżyć taką przygodę :) klasyka i tyle!

• OmniModo ocenił(a) ten film na: 8

LucasLang Racja. Za dzieciaka oglądałem z wypiekami na twarzy. Teraz niestety muszę go ocenić jako dorosły i dostrzegając sporo wad pozostaje 8/10

• OmniModo a gdzie są wady?? :) przez ten film to ja prawie fizyki nie zdałem w 6 klasie bo zamiast wzorów oglądałem ten film po raz pierwszy:) ale nie żałuje do dziś haha

• per333 ocenił(a) ten film na: 8

LucasLang Ten film po czesci ustanawial kanony mlodziezowego kina przygodowego. Oczywiscie dzisiaj pewne rozwiazania realizacyjne trącą nieco myszka, ale mimo wszystko jest to dzielo na swoj sposob "epokowe" w swojej kategorii...

• LucasLang Mam tak samo jak Ty...to film mojego dziecinstwa.Do dzisiaj jak slysze piosenke Cindy Lauper "Good enough" to mam przed oczami jak siedzimy u kumpla na wagarach w 10 osob i ogladamy tem film.Pozdrawiam