PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535252}

Gorzka uczta

Bitter Feast
4,6 322
oceny
4,6 10 1 322

Gorzka uczta
powrót do forum filmu Gorzka uczta

4/10

ocenił(a) film na 4

BITTER FEAST-zawiodłam się.Sądziłam,że będzie to niezły horror o gastro-frikach,a tak okazał się kompletnie nieudanym thrillerem o kulinarnym zabójcy

ocenił(a) film na 7
ToppsyCrett

hahahha a kto ci powiedział ze to bedzie horror ? o.O wyraźnie pisze wszedzie ze to thriller

ocenił(a) film na 4
cookiexkannibal

IMDB :-)

ocenił(a) film na 2
cookiexkannibal

nie pisze tylko jest napisane. ale tak samo jest napisane że to komedia a z komedii tam nic nie ma

ocenił(a) film na 6
mlody969

To zależy,mnie to trochę nawet ubawiło :). Ostatnio coraz częściej spotykam się z myleniem gatunków filmowych . Identyfikowanie thrillerów z horrorami to już standard. Tym wszystkim,którzy mają problem z rozróżnieniem polecam lekturę chociażby Wikipedii.

ocenił(a) film na 4
badi1981

dajcie spokój z tymi gatunkami... jakby semantyka była w filmie najważniejsza, a co do humoru vel komedii to kwestia indywidualna, każdego co innego bawi, jeden uważa kąpiel w gównie za zabawną, a drugi za odrażającą. nie sądzicie, że lepiej pisać o wrażeniach po seansie niż uskuteczniać krytykanctwo ? pozostawiam ten posta otwarty i na tym kończę w nim mój udział :-)

ocenił(a) film na 7
ToppsyCrett

dobry film... zrobiłbym to samo z krytykami którzy nie potrafią a krytykują! Niech się nieroby wezmą do pracy!

ocenił(a) film na 4
Unibet_78

Ci, co potrafią - robią; ci co nic nie potrafią - piszą recenzje. Niestety publika uwielbia tych drugich; stąd się wzięła połowa celebrytów.

ocenił(a) film na 7
steelman

Prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones