"Goth" bardzo dobrze oddaje specyficzną więź między głównymi bohaterami (Itsuki i Yoru) - dwójką licealistów, których łączy fascynacja śmiercią, seryjnymi mordercami i anatomią cierpienia. Brak tutaj taniego romantyzmu: jest chłodna, wręcz kliniczna fascynacja makabrą. Sam już od najmłodszych lat czytałem książki o...
Podziwiam osobę, która temu filmowi wystawiła 1/10.... Albo nie powinna ona oglądać filmów tego typu (zwłaszcza produkcji japońskiej), albo niech lepiej wstrzyma się od oceny, skoro film do niej nie trafił :/
Podziwiam postawę ludzi, którzy naprawdę, nie mogą znaleźć nic dobrego w danym filmie i walą najniższą oceną....