film

Goth

2008

1h 36m
6,2 163  oceny
6,2 10 1 163
Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Dramat
Goth zobacz zwiastun

reżyseria Gen Takahashi

scenariusz Gen Takahashi, Midori Saito

produkcja Japonia

premiera

Nowość
Create list icon
Na razie nikt nie dodał opisu do tego filmu. Możesz być pierwszy!
Na razie nikt nie dodał opisu do tego filmu. Możesz być pierwszy! Dodaj opis filmu

premiera 20 grudnia 2008 (Światowa)

na podstawie Otsuichi (powieść)

studio JollyRoger / Kadokawa Picture Gold (KPG) / Tornado Film

tytuł oryg. Goth

inne tytuły Goth: Love of Death Wielka Brytania
więcej

Zdjęcia kręcono w Tokio (Japonia).
TOP filmy z roku...
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ocenił(a) film na 8

"Goth" bardzo dobrze oddaje specyficzną więź między głównymi bohaterami (Itsuki i Yoru) - dwójką licealistów, których łączy fascynacja śmiercią, seryjnymi mordercami i anatomią cierpienia. Brak tutaj taniego romantyzmu: jest chłodna, wręcz kliniczna fascynacja makabrą. Sam już od najmłodszych lat czytałem książki o...

Podziwiam osobę, która temu filmowi wystawiła 1/10.... Albo nie powinna ona oglądać filmów tego typu (zwłaszcza produkcji japońskiej), albo niech lepiej wstrzyma się od oceny, skoro film do niej nie trafił :/
Podziwiam postawę ludzi, którzy naprawdę, nie mogą znaleźć nic dobrego w danym filmie i walą najniższą oceną....

więcej

Witam!Jak w temacie szukam do tego filmu napisow i naprawde ciezko mi to idzie...gdyby ktos mogl pomoc bylbym wdzieczny:)

Film powstał na podstawie mangi GOTH Otsuishi'ego. Czytałam ją kiedyś i z tego względu wiem o co chodzi w tym filmie. Jednak dla osób, które zetknęły
się z samym filmem zrozumienie fabuły może być nieco trudne. Stąd odsyłam do zapoznania się z mangą jeśli kogoś zainteresował wątek filmowy :)

ocenił(a) film na 3

ja rozumiem ,ze azjatyckie kino rozumiem ze film ciezki sprobowalem go zrozumiec ale bez powodzenia moze inni beda mieli wiecej szczescia dobra muzyka reszta prosi o litosc strasznie sie wymeczylem