PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716735}

Gra Geralda

Gerald's Game
6,0 37 908
ocen
6,0 10 1 37908
5,8 9
ocen krytyków
Gra Geralda
powrót do forum filmu Gra Geralda

18/10

ocenił(a) film na 10

siedziałam jak na szpilkach jestem zachwycona polecam

ocenił(a) film na 2
SilverMoon47

Przez takie komentarze jak Twój zmarnowałem ponad 1,5h swojego życia. Film nudny do bólu, fabuła liniowa, zero napięcia, przeciętna gra aktorska do tego wplecione jeszcze namiastkę frankensteina. Szkoda na to czasu, lepiej iść na spacer

ocenił(a) film na 9
gidbin

Raz na 1000 trafia się tak dobry film jak ten. Ostatnio same badziewia wychodzą. Dobrzy aktorzy grają w gównach pokroju marvela, a tu mamy film, który pokazuje, że jest jeszcze nadzieja dla kinematografii. Rozumiem, że mógł się komuś nie podobać, ale ja uważam, że jest świetny i gorąco polecam!

ocenił(a) film na 6
Dulk9

Mało filmów widziałaś skoro tak wysoko oceniasz.

ocenił(a) film na 7
gidbin

Mam dokładnie takie samo zdanie na temat "Avatara".

ocenił(a) film na 2
gidbin

Jeżeli ta ekranizacja była świetna to powieść musi być naprawdę kiepska.

ocenił(a) film na 10
gidbin

Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem film który tak zrył mi banię. Spodziewałem się czegoś przeciętnego a tu taka perełka. Straszył i trzymał w napięciu.

ocenił(a) film na 8
gidbin

Gdzie w tym filmie widziałeś Frankensteina? Jeśli już to widziałeś "monstrum" lub "stwora" - tak go nazywają w filmach. Victor Frankenstein to facet które owe monstrum stworzył.

ocenił(a) film na 10
SilverMoon47

Ja tak samo, cały czas w napięciu, mocny film!!

ocenił(a) film na 7
SilverMoon47

mnie tez sie bardzo podobal

ocenił(a) film na 7
SilverMoon47

Dobry thriller/dramat psychologiczny. Polecam!

ocenił(a) film na 6
seszensue

Dobre to są:
Dziwny lokator,
Musimy porozmawiać o Kevinie,
Nie mów nikomu,
Nowe życie,
Przekleństwa niewinności,
Kolejny szczęśliwy dzień,
Zły dotyk (oba),
Eksperyment,
Stone,
9 sesja,
Dom z piasku i mgły.

Jeśli chodzi o taki gatunek. Mógłbym jeszcze kilka tytułów rzucić. Ale lista byłaby za długa. Jak ktoś chce zapraszam do moich obejrzanych.

ocenił(a) film na 6
wmbco

Dzięki za polecenie filmów, zobaczymy czy też mi się spodobają :)

ocenił(a) film na 6
Waitmehalfway

::)
Może się choć jeden fajny trafi.

ocenił(a) film na 6
SilverMoon47

Na szpilkach trudno siedzieć, chyba tylko masochista to potrafi lub fakir w Indiach. Mi miękkie poduszki nie pozwalały oglądać tego filmu.

ocenił(a) film na 6
SilverMoon47

Zawyżacie ocene przeciętnemu filmowi. Uwielbiam Kinga, ale te ekranizacje są niepotrzebne.

ocenił(a) film na 5
SilverMoon47

Chyba Ci sie poje***filmy :)

ocenił(a) film na 6
SilverMoon47

Obejrzałem z nudów, bo byłem ciekaw czy babka z trailera da radę wyswobodzić się z kajdanek.

Zakończenie trochę dziwne, nie skumałem roli Księżycowego Człowieka w całej hecy. Nie wiem czy to ojciec czy uosobienie ojca.

Najlepszy był pies. Od pierwszego momentu wiedziałem, że odegra tu jakąś rolę :).

Książki nie czytałem. W sumie całkiem udany film, są momenty że potrafi przykuć do ekranu, ale potrafi też niepotrzebnie się rozwlec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones