PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140134}

Gra Geriego

Geri's Game
7,1 12 628
ocen
7,1 10 1 12628
6,9 11
ocen krytyków
Gra Geriego
powrót do forum filmu Gra Geriego

Jak widać starość nie musi oznaczać nudy i apatii...Staruszek sobie wspaniale radzi, a zwykła gra w szachy staje się dla niego sposobem ucieczki od rzeczywistości.
P.S. Gery przypomina mi Woody'ego Allena :)

ocenił(a) film na 3
tadpole_

albo ucieczką od samotności.

ocenił(a) film na 8
tadpole_

Jak dla mnie to owa historia była wręcz bardzo smutna - i to nawet pomimo tego że komizm sytuacyjny całkiem zgrabnie przykrywał en fakt.

tc1987

Dlaczego smutna? Pomimo że samotny, to nadal radosny. Kto inny w takiej sytuacji leżałby z ciężką depresją pod kołdrą przed telewizorem. A on potrafił sobie zorganizować małą rzecz, z której się cieszył.

ocenił(a) film na 7
JustFurious

Albo byl chory psychicznie i mial rozdwojenie jazni.

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

Chory psychicznie to jesteś ty, prostaku.

Rozdwojenie jaźni? Jak małe dziecko bawi się dwoma figurkami, nadaje im głos, charakter, określone zachowanie - to też od razu jest psychiczne?
Skąd się biorą takie kapuściane łby, chyba prosto z pola.

ocenił(a) film na 7

Zareagowales tak jakbym Ci matke zaciukal.
To byla wylacznie moja interpretacja tej krotkometrazowki - nikomu nie narzucam swojego toku myslenia.
Ciesz sie, ze internet jest anonimowy i masz miejsce, w ktorym mozesz sie rozladowac, bo w realu inaczej bys cwierkal.

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

Interpretacja? Chyba prostacki rzyg, jak zresztą duża część twoich durnych postów na tej stronie.
Oczywiście, następny co pisze o realu skupany kozak, który nawet nie wie z kim pisze.
Idiotów takich jak ty na świecie od groma.

ocenił(a) film na 7

Do tej pory jedyna forma zycia (czlowiekiem ciezko Cie nazwac), ktora popisala sie swoim prostactwem - jestes Ty drogi Panie. W Twoim przypadku wystarczy jedna wypowiedz, aby stwierdzic, ze jestes zakompleksionym hejterem, ktory rekompensuje sobie zalosne zycie - przepelnionymi nienawiscia wypowiedziami.

,,Oczywiście, następny co pisze o realu skupany kozak''
Jak widac czesto wchodzisz z kims w zatarg...

Bezposrednie zwroty wypadaloby napisac wielka litera, ale wiem, ze ciezko bylo sie tego nauczyc w stodole, w ktorej sie wychowywales.

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

hola hola chłopcze, tu nie mowa o mnie, tylko o twojej bezmyślnej, pustej wypowiedzi, którą górnolotnie śmiesz nazywać "interpretacją". Daruj sobie duże litery, prostactwa i chamstwa tym prostym zabiegiem nie zakryjesz.
Zakompleksionym? Wolne żarty :D Pomijając oczywisty bezsens tego delikatnie mówiąc "wniosku", po ledwo dwóch postach stwierdzasz takie rzeczy? WOW, szprytny jesteś ;)
Raczej staram się nie pisać z debilami, nie mniej jednak czasem się jakiś trafi, jak np. ty. Internet jest pełny podobnych, żałosnych osobników.
O wielkiej literze już wspominałem. Uwierz, lepsza byłaby stodoła do wychowania, niż chlew, w którym cię wypluli.

ocenił(a) film na 7

Umow sie na jakas terapie, a nie meczysz ludzi na forum swoimi wypocinami. Jak nie uda sie zabukowac wizyty to radzilbym wziac dawke valium, bo mam wrazenie, ze Cie zaraz rozsadzi - chyba, ze w ten sposob osiagasz erekcje, w takim wypadku nie mam nic do dodania.

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

Wypociny zarzuca człowiek, który jako "interpretację" pisze tekst typu: "Albo byl chory psychicznie i mial rozdwojenie jazni." Bez komentarza.
Wręcz przeciwnie, jestem bardzo spokojny :)
Nie musisz się martwić o moje nerwy, zadbaj raczej o swoje zdrowie psychiczne, a raczej jego brak.

ocenił(a) film na 7

Slyszalem o zaburzeniach zdrowia psychicznego, ale o braku? Widze, ze mam do czynienia z osoba w pelni kompetentna. Dobrze, ze z kazda kolejna wypowiedzia utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze szkoda na Ciebie czasu.

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

Co za koleś :)
A kto tu mówił o braku zaburzeń psychicznych? Wyraźnie napisałem że tobie w ogóle brak zdrowia psychicznego :D
więc doszliśmy do podobnych wniosków - mi też jest szkoda czasu na ciebie i obraz debilizmu i ciemnoty jaką prezentujesz.
Pa ;)

ocenił(a) film na 7

Tlumacze Ci ciemna maso, ze nie ma takiego sformulowania jak ,,brak zdrowia psychicznego'', co najwyzej mozna miec ,,zaburzenia''. Jak juz masz zamiar po kims cisnac to sie doksztalc, bo wychodzisz na kompletnego kretyna.

ocenił(a) film na 7

Tlumacze Ci ciemna maso, ze nie ma takiego sformulowania jak ,,brak zdrowia psychicznego'', sa co najwyzej ,,zaburzenia''.
Jak juz chcesz po kims cisnac to sie doksztalc, bo wychodzisz na kompletnego kretyna.

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Chłopcze, nie wierzę że istniejesz ;)

ocenił(a) film na 7

Wygodne - brak wiedzy usprawiedliwiac ironia :D

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

Oczywiście, pojęcia z elementarnej wiedzy są mi obce, tylko nie tobie - no normalnie - poziom uniwersytecki :D Ile doktoratów trzeba na pojęcie AŻ TAKIEJ wiedzy? 8? 24?

Jesteś za tępy na zrozumienie ironii.
Wracaj do chlewa, z którego wypełzłeś. Baba pewnie dorzuciła już do koryta, czas na ciebie ;)

ocenił(a) film na 7

Mysle, ze z Twoim opoznieniem na edukacje jest juz wlasciwie za pozno, wiec odpowiedz jest prosta: ,,Zadna ilosc doktoratow Ci nie pomoze. Pomijajac wiedze, bo to rzecz drugorzedna. Nic z kolei nie usprawiedliwa Twojego buractwa i braku poszanowania dla drugiego rozmowcy''.

Mam nadzieje, ze probowka, z ktorej wypelzles jest z Ciebie dumna. Bez odbioru...

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

A biały murzyn dalej ciągnie.. :P

Widzę że lubisz odwracać kotka ogonkiem. Oczywiście to co robisz jest śmieszne i żałosne, twój brak zrozumienia ironii - przeinaczasz na teraz już ciągłe czepianie się pojęć z elementarnej wiedzy znanej wszystkim :D

Większego debila dawno ne widziałem :D

To stodoła czy probówka znafco? Co jeszcze wymyślisz? Zdecyduj się w końcu na coś ;)
Zresztą, biały murzynie - już wolę probówkę od tej maciory, co wydaliła cię na świat.
Jeszcze jedno, czerpanie z moich tekstów jest jawną oznaką twojego braku umiejętności sklecenia samodzielnego zdania. Pełzaj z powrotem do chlewa, pewnie gnoju ci dorzucili. Czas na kąpiel :)
Odbiór? Z chlewa masz zasięg? Ano tak, pewnie na dach musisz wejść, złapać kreskę zasięgu... powodzenia ;)

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

No i nie złapałeś zasięgu już od dwóch dni? Biedactwo... zostań przy gazetach z lokalnego warzywniaka, przynajmniej obrazki pooglądasz. Internet pozostaw ludziom.
Cywilizowanym ludziom ;)

ocenił(a) film na 7

Jak juz wspomnialem - jestes niewartym zachodu trollem.
Powodzenia w zyciu. Nie martw sie, bedzie lepiej. Tylko wyciagnij slome z sandalow.

P.S. Powstales z probowki, wychowales sie w stodole - az tak ciezko bylo to zrozumiec?

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

Biały murzynie,

Ale ty jesteś beznadziejnie głupi.. udowadniasz to każdym kolejnym wpisem :) Powtarzam, mowa tu o tobie i twoich idiotycznych wpisach, nie o mnie. Robisz wiochę na filmwebie, twoje komenty są tyle warte ile te zlewki, co dostajesz w chlewie. Swoją drogą, ciekawe... o słomie z butów gada typowy wsiur i mieszkaniec chlewa :D

P.S. Nie rób podchodów, bo wychodzisz na jeszcze większego idiotę niż jesteś, pajacu. W twoim przypadku, to tendencja rosnąca :)

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

.

ocenił(a) film na 10
tc1987

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones