Gra w serca (1998)

Playing by Heart

opisy filmu

(5)
  • Wielowątkowa opowieść koncentrująca się na jednym temacie - różnych odcieniach i rodzajach miłości. Akcja filmu obejmuje osiem dni i rozgrywa się w Los Angeles. Bohaterami są: małżeństwo z długim stażem przeżywające kryzys, niezależna, nowoczesna i chłodna kobieta sukcesu oraz jej oddany adorator, żonaty pastor i jego kochanka, samotnik przesiadujący godzinami w barach, matka czuwająca przy łóżku nieuleczalnie chorego syna.

  • Myśli każdego z bohaterów krążą wokół miłości. I nieważne czy jest to starsze małżeństwo, nerwowa samotna kobieta, zdradzająca żona, czy jej zdradzany mąż, wiecznie balująca nastolatka, czy jej wymarzony chłopak. Bohaterowie filmu to ludzie w różnym wieku, o różnych poglądach i stylu życia. Wszyscy oni, nieznajomi, kochankowie, rodzina, zmieniają się pod wpływem serii niespodziewanych wydarzeń, które pokazują jak ulotna, złożona i często cudowna może być miłość. Wszyscy o niej marzą i chcą uniknąć życiowych kłopotów. W finale drogi wszystkich bohaterów spotykają się, a w akcji filmu następuje niespodziewany zwrot.

  • Bohaterowie filmu to ludzie w różnym wieku, o różnych poglądach i stylu życia. Wszyscy oni, nieznajomi, kochankowie, rodzina, zmieniają się pod wpływem serii niespodziewanych wydarzeń, które pokazują jak ulotna, złożona i często cudowna może być miłość.

  • Gdzieś w sercu wielkiego miasta żona zdradza męża, młoda dziewczyna pragnie zbliżyć się do nieśmiałego chłopaka, a samotna kobieta spotyka mężczyznę swego życia. Te przeplatające się historie kilku postaci, ich emocjonalne związki i sercowe rozterki wiodą do finału, w którym losy wszystkich połączą się na wielkim uroczystym przyjęciu.

  • Los Angeles. 11 osób, 5 różnych historii, które łaczy jedno najważniejsze uczucie - miłość. Poznajemy małżeństwo z wieloletnim stażem, samotną kobietę sukcesu, nieszczęśliwych małżonków, wiecznie balującą młodą dziewczynę czy wreszcie kochającą matkę.
    Każde z nich na swój sposób zmaga się życiem pragnąc tylko odrobiny miłości.
    Czy uda im się to osiągnąć ?

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię