PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632916}

Gracz

The Gambler
6,3 22 616
ocen
6,3 10 1 22616
5,5 4
oceny krytyków
Gracz
powrót do forum filmu Gracz

...choć Wahlberg nie wypada zbyt przekonująco w roli nauczyciela , czy to tutaj czy w Zdarzeniu :)
Świetna scena z próbą sprzedania zegarka

ocenił(a) film na 8
classicred

Świetna scena to ostatnie zakręcenie ruletką. Piękne catharsis całego syfu tego filmu i nazbieranych emocji!

ocenił(a) film na 7
classicred

mnie się podobało jak postraszył koreańca w salonie paznokci

ocenił(a) film na 8
classicred

Za to jako hazardzista wypadł świetnie, opanowany, bez emocji gdy kosi kasę czy też zostaje z niczym. Pokerowa twarz odróżnia zawodowców od weekendowych graczy w Las Vegas ;)

classicred

wahlberg jest dla mnie jednym z wyznaczników, które determinują to, że nie oglądam danego chłamu. 7 na 10 filmów z tym typkiem to strata czasu.

classicred

zgadzam się Wahlberg nie pasuje do tej roli, jednak jest producentem tego filmu więc kogo miał zatrudnić do głównej roli? ;-)

ocenił(a) film na 5
Andy_Meet

Początkowo ta rola miała być przypisana Leonardo DiCaprio, ale Wahlberg znowu taki zły nie był, po prostu przyzwyczaił nas do kina akcji ;)
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/04/the-gambler.html

Krzysztof421

Nawet nie wiedziałem że miał tam zagrać DiCaprio a reżyserować Scorsese , ile film by zyskał gdyby tak się stało ....

ocenił(a) film na 8
Krzysztof421

Był bardzo dobry w/g mnie

ocenił(a) film na 8
Andy_Meet

Nie zgadzam sie z Tobą Andy Meet -
Zagrał swietnie to chyba jedna z lepszych o ile nie najlepsza rola

strengelove24

wg. mnie Wahlberg fajnie zagrał "Gniewie oceanu" albo w "Infiltracji". A tutaj był jakiś taki sztuczny.

classicred

I tak nic nie przebije Christophera Walkena jako wykładowcy literatury w 'Martwej strefie' - bo zarówno Stephen King, jak i Walken mają przygotowanie w tej dziedzinie. Jak filolog gra filologa w tekście napisanym przez filologa... :)

TangoAndWaltz

[I ogląda to filolog :))]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones