PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661817}

Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel
7,8 271 072
oceny
7,8 10 1 271072
7,7 46
ocen krytyków
Grand Budapest Hotel
powrót do forum filmu Grand Budapest Hotel

Uczta wizualna, kunszt aktorski, wariacki scenariusz i ten humor! Czysta rozrywka:)

ocenił(a) film na 9
tsst

Podpisuję się pod tym, ten film to poezja dla prawdziwego oka każdego kinomana, co tu dużo mówić, już sam klimat tego filmu sprawia iż od początku do samego końca chce się go oglądać. Świetne kreacje, i ten szarmancki humor, który sam w sobie idealnie odzwierciedla klimat tego filmu, polecam/

ocenił(a) film na 2
Gaddar93

co prawda o gustach się nie rozmawia ale zapytam co Wy widzicie w tym gniocie? Jaki humor, w którym momencie bo może przespałem? Gdyby nie nazwisko reżysera film przeszedł by bez echa. "Moonrise Kingdom" było dobre ale to to nieporozumienie.

ocenił(a) film na 9
Piotr_59

Właśnie, o gustach się nie dyskutuję, fakt, może Ci się nie podobać ten film, ale czy naprawdę zasługuję na tak niską ocenę z Twojej strony?

ocenił(a) film na 2
Gaddar93

oglądałem w 3 podejściach i nie znalazłem tam nic interesującego. Przeważnie jak zasnę to już nie oglądam (np Katyń) ale tu zmusiłem się z powodu nominacji. O tym że to komedia to dowiedziałem się z filmwebu ;)
Dałem 2 bo jedynka jest zarezerwowana do wyjątkowych filmów jak np zeszłoroczny "Miłość" czy LOTR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones