Ja jestem fanką czeskich filmów ale mnie ten film zawiódł.Powiewa Hollywoodem,brak realizmu w scenie,w której główny bohater ląduje balonem akurat naprzeciwko tabliczki LIBEREC,pokonując tym samym swój lęk.Przwidywalny,od pierwszego ujęcia jest oczywistym kto z kim będzie.7/10 ze względu na oryginalną scenę z prochami...
więcej