Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:53
Film

Insensibles

2012 1 godz. 40 min.
6,0 6 672
oceny
6,0 10 6672
3 365
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"id":"610093","linkUrl":"/film/Granice+b%C3%B3lu-2012-610093","alt":"Granice bólu","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/93/610093/7564487.2.jpg"}
Wypadek samochodowy i konieczność przeszczepu powodują, że David odkrywa, iż jest adoptowany. Prywatne śledztwo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości prowadzi go do mrocznych czasów wojny domowej.
{"userId":"867323","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/00/93/610093/370996.2.jpg","title":"Poza granicą przyjemności","link":"/reviews/recenzja-filmu-Granice+b%C3%B3lu-14634","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Poza granicą przyjemności
Problemem "Granic bólu" jest też sam Medina, który chyba przecenił swoje reżyserskie umiejętności. Nie udało... ... czytaj więcej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Granice bólu
Granice bólu (2012) Zwiastun nr 1 (polski) 1:53
Granice bólu | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2012 | Film Hiszpania, czasy współczesne. David, znakomity neurochirurg, ulega wypadkowi samochodowemu, w którym ginie jego żona. On sam z licznymi obrażeniami trafia do szpitala. Badania wykazują, że ma raka krwi i tylko przeszczep szpiku kostnego od kogoś z najbliższej rodziny może uratować mu życie. Ku jego zaskoczeniu, okazuje się, że został adoptowany. Postanawiając odnaleźć prawdziwych rodziców, rozpoczyna prywatne śledztwo, mackami sięgające do mrocznych czasów wojny domowej i dziwnego zdarzenia, jakie miało miejsce w małej, zapomnianej przez Boga górskiej wiosce. Jaką przerażającą tajemnicę kryją omszałe mury średniowiecznego opactwa? Kto samotnie przemierza puste korytarze wyludnionych kazamatów? Czy w miejscu tak przepełnionym bólem mogła pojawić się... miłość? Film dla fanów horrorów i tajemniczych, pełnych zagadek powieści o Barcelonie autorstwa [person=418423]Carlosa Ruiza Zafona[/person] ("Cień wiatru", "Gra Anioła").

Hiszpania, czasy współczesne. David, znakomity neurochirurg, ulega wypadkowi samochodowemu, w którym ginie jego żona. On sam z licznymi obrażeniami trafia do szpitala. Badania wykazują, że ma raka krwi i tylko przeszczep szpiku kostnego od kogoś z najbliższej rodziny może uratować mu życie. Ku jego zaskoczeniu, okazuje się, że zostałHiszpania, czasy współczesne. David, znakomity neurochirurg, ulega wypadkowi samochodowemu, w którym ginie jego żona. On sam z licznymi obrażeniami trafia do szpitala. Badania wykazują, że ma raka krwi i tylko przeszczep szpiku kostnego od kogoś z najbliższej rodziny może uratować mu życie. Ku jego zaskoczeniu, okazuje się, że został adoptowany. Postanawiając odnaleźć prawdziwych rodziców, rozpoczyna prywatne śledztwo, mackami sięgające do mrocznych czasów wojny domowej i dziwnego zdarzenia, jakie miało miejsce w małej, zapomnianej przez Boga górskiej wiosce. Jaką przerażającą tajemnicę kryją omszałe mury średniowiecznego opactwa? Kto samotnie przemierza puste korytarze wyludnionych kazamatów? Czy w miejscu tak przepełnionym bólem mogła pojawić się... miłość? Film dla fanów horrorów i tajemniczych, pełnych zagadek powieści o Barcelonie autorstwa Carlosa Ruiza Zafona ("Cień wiatru", "Gra Anioła").

dystrybucja
studio
A Contracorriente Films / Canal+ / Cofimage / Więcej...
data produkcji
2012
tytuł oryg.
Insensibles
inne tytuły
Granice bólu Polska
Insensibles Francja
Insensíveis Portugalia
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • niezly film ale slabe zakonczenie

  El_Magiko ocenił(a) film na 6

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Bezsensowne zakończenie, które psuje całość odbioru...SPOILER !!!

  RogerVerbalKint ocenił(a) film na 6

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Doszedłem do momentu ze szczeniakami ...

  gogger_pl

  ... po paznokciach uznałem, że film w najlepszym układzie odłożę na inny raz.

  7
  • Chyba mam inny gust niż inni

   Viollipop ocenił(a) film na 7

   Mi się bardzo podobał - momentami brutalny, ma fabułę, dobry soundtrack, zakończenie też mi się podobało, chociaż doprowadziło do niedociągnięć. 9/10 :)

  • Inny, dobry film ale zakończenie cienkie.

   Ellesin89

   Według mnie film bardzo dobry, inny, ciekawy, szokujący. Jedynie końcówka moim zdaniem była tandetna i słaba. To właśnie zakończenie wpłynęło na zaniżenie mojej oceny. Mimo wszystko polecam!

   1