Gregoir Moulin przeciw ludzkości

Grégoire Moulin contre l'humanité

2001 1 godz. 30 min.
7,0 26
ocen
7,0 10 26
50
chce zobaczyć
{"type":"film","id":39604,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gr%C3%A9goire+Moulin+contre+l%27humanit%C3%A9-2001-39604/tv","text":"W TV"}]}

Grégoire Moulin, nieśmiały księgowy podkochuje się w nauczycielce tańca. Zdobywa się na zorganizowanie randki " w ciemno" w barze. Jedyne, co teraz musi uczyć to przejść przez ulicę dzielącą go od miejsca spotkania. Okazuje się, że nie jest to takie proste, bowiem tego samego wieczoru odbywa się finałowy mecz mistrzostw Francji w piłce nożnej.

Kasyana
opis użytkownika

Wielki pechowiec i nieudacznik, księgowy Gregoir Moulin, zakochuje się w pięknej Helenie z pobliskiej szkoły baletowej. Nie ma jednak odwagi do niej podejść i porozmawiać. Postanawia ukraść jej aktówkę, a następnie zadzwonić przedstawiając się jako szczęśliwy znalazca i doprowadzić do spotkania. Niestety, wpada w taką euforię, że zapomina o zabraniu aktówki z biura, po drodze wpada na bandę awanturujących się fanów piłki nożnej, neurotycznego taksówkarza i parę nadgorliwych policjantów. A Helena czeka cierpliwie w kawiarni na znalazcę jej aktówki, zupełnie nieświadoma, że nieznajomy wywróci jej życie do góry nogami.

Maja
opis użytkownika