PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5940}

Gremliny 2

Gremlins 2: The New Batch
6,1 21 187
ocen
6,1 10 1 21187
6,4 8
ocen krytyków
Gremliny 2
powrót do forum filmu Gremliny 2

3 część

ocenił(a) film na 10

gdybym ja robił 3 część to akcję filmu zrobiłbym w stolicy Haiti. czy to byłby dobry pomysł?

ocenił(a) film na 7
RPKPROSTO

Lepiej na jakimś luksusowym statku wycieczkowym.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

który tonie XD wiesz o co mi chodzi?

ocenił(a) film na 7
RPKPROSTO

,,Śmiertelny rejs"?

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

domyślasz się co by się stało gdyby choc 1 gremlin wskoczył do oceanu?

ocenił(a) film na 7
RPKPROSTO

A, o tym myślisz, myślałem, że chodzi ci o nawiązanie do podobnego filmu z potworami. W sumie lepiej by było, gdyby zrobili tak, że słona woda zabija gremliny (np. zmienia je w solną figurkę), to by było ciekawsze. Film, tak, jak poprzednie części, musi się skończyć zagładą gremlinów, a nie armagedonem w stylu RE.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

co to jest armageddon w stylu RE bo nie kapuję, armageddon widziałem w heroes V

ocenił(a) film na 7
RPKPROSTO

No inwazja potworów na cały świat.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

wiesz? mnie już nudzi jak dobro ciągle wygrywa, jak lubisz gremliny i saurona z władcy pierścieni to polecam ci grę Overlord mi się bardzo podobała

ocenił(a) film na 7
RPKPROSTO

O ile pamiętam, w Overlordzie zło nie zatriumfowało.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

wystarczy mniec 100% spaczenia albo w dwójce 100% destrukcji

ocenił(a) film na 10
RPKPROSTO

o tej grze mówię http://www.filmweb.pl/videogame/Overlord-2007-616383 nie o filmie którego nie oglądałem

ocenił(a) film na 7
RPKPROSTO

Rozumiem, o czym mówisz - w dwójce był syn złego, a z jego ojcem coś tam się stało. Dawno temu w to grałem i już nie pamiętam dokładnie.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

http://www.youtube.com/watch?v=ZUZ_iebRejs&feature=bf_prev&list=PL86B7C4801DCD3B DB&lf=plpp_video ojciec został uwięziony w otchłani przez jakiegoś węża

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

a znasz może crittersy?

ocenił(a) film na 7
RPKPROSTO

Żartujesz sobie? Krytów bym miał nie znać?

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

myślałem sobie o remake w crittersów, ale nie zdradzę o jakim zakończeniu marzę

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

hej, a skąd wziąłeś nazwę "armageddon w stylu RE"? google nic nie mówi

ocenił(a) film na 7
KRITTERS

Armageddon to potocznie zagłada ludzkości, w serii Residen Evil potwory opanowały cały świat i większość ludzi wyginęła.

ocenił(a) film na 10
Bodzepor

aha, "RE" to skrót od Residen Evil, no ale grę o tym, że gremliny opanowały świat, a ludzie dalej walczą ze sobą m. in. w Afganistanie, na półwyspu koreańskim itp chyba jest dobrym pomysłem :) co o tym sądzisz?

KRITTERS

To byłoby raczej trudne by odpowiednio to przedstawić (Trochę ludzkiej psychologii by film był głębszy ale nie za dużo by nie nudził, trochę tych gremlinów bo są przecież w tytule ale nie za dużo by nie było kiczu i sceny grozy które musiałyby być na tyle straszne by widz się bał, ale nie odciągały uwagi od wojen to dopiero wierzchołek góry.) ale jeśliby się udało to byłby HIT. Napisz Jeśli kiedyś zdecydujesz się go nakręcić

RPKPROSTO

Ale dlaczego?

ocenił(a) film na 10
Mowiacy_do_reki

o jej, była tam katrina to niech po tym będą gremliny

RPKPROSTO

Tak myślałem, chamskie.

ocenił(a) film na 10
Mowiacy_do_reki

już narzekasz :( a co dopiero, gdy choc 1 gremlin skoczy do oceanu (obojętnie jakiego) ale wtedy by była zabawa przed telewizorem :)

RPKPROSTO

No, kurde masa ludzi tam umarła, reszta klepie biedę, a ta chce tam osadzić gremliny właśnie z tego powodu...pf...ale to ja narzekam.

ocenił(a) film na 10
Mowiacy_do_reki

a może lepiej a Afganistanie, i to tak, żeby taliby i alkaidy dalej walczyli z jamkesami mimo inwazji potworów XD, a gierka byłaby wogóle zajebista

KRITTERS

W jednej części "Cryisis" był taki motyw. Ziemię zaatakowali kosmici a Amerykanie dalej walczyli z Japończykami

ocenił(a) film na 10
RPKPROSTO

spadaj dresie, no ale pomysł chyba niezły XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones