PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5940}

Gremliny 2

Gremlins 2: The New Batch
6,1 21 177
ocen
6,1 10 1 21177
6,4 8
ocen krytyków
Gremliny 2
powrót do forum filmu Gremliny 2

Podobnie jak w przypadku Crittersów sequel podoba mi się bardziej.

ocenił(a) film na 6
ColdAsFire

dróga część lepsza niż pierwsza i w przypadku Crittersów jest tak samo

ocenił(a) film na 5
ColdAsFire

Bzdura.

ocenił(a) film na 9
Faficzuk

dlaczego bzdura?To tylko nasza opinia,więc nie neguj tego!

ocenił(a) film na 8
ColdAsFire

jedynka jest bardziej mroczna

ocenił(a) film na 7
ColdAsFire

Jedna z lepszych scen to ta,w której gremlin po wypiciu hormonu mózgu wypowiada się w telewizji,sposób w jaki rozmawia i zastrzelenie gremlina przekomiczne:"

ocenił(a) film na 7
ColdAsFire

Fajna część trochę więcej czarnego humoru niż w jedynce. Strzałem w 10 była postać gremlina "mózgowca". Plus scenka z Hulkiem, perełka puszczałem sobie ze trzy razy.

ocenił(a) film na 6
ColdAsFire

Uważam podobnie. Jedynka była słaba. Dwójka już jest niezła. 6/10

ocenił(a) film na 6
ColdAsFire

Dwóka jest parodią jedynki. Czołówkę filmu tworzy Duffy Duck który wypycha Bugsa. Merrie Mellodies to wielka parodia i odchodzenia od form, zmiany i zmiany. Tak jest w Gremliny 2. Moment gdy sie pali film i gremliny robią zajączki z łapek? Piękny. Albo jak dziewczyna tego kolesia zaczyna opowiadać tym co się wydarzyło w ... dzień urodzin Abrahama, czy coś - w jedynce to było patetyczne, a gdy opowiada podobną historię w dwójce, to wszyscy robia sobie z niej bekę. Ten film zmieniał załozenia, na przykład co do szefa korporacji. Na poczatku wydawal sie byc zminym finansistą dbający tylko o dochód, ale pod koniec filmu okazało się że tylko jego podwładni tacy są. On jest człowiekiem zmian, człowiekiem wyzwań. Początek filmu nie zapowiadał sie dobrze, ale od połowy ktoś chyba dorzucił coś twórcom do drinków i tylko na dobre im to wyszło.

ocenił(a) film na 8
ColdAsFire

Ja stawiam na równi,jedynka była bardziej mroczna ale w dwójce więcej się działo i było dużo śmiechu :)

ColdAsFire

widac ze jakis dzieciuch jestes od kiedy komediohorror moze byc lepszy od horroru to moze np niech nakreca parodie lsnienia i tez okrzyknijmy ze jest lepsza od jedynki...boshe widzisz i nie grzmisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones