PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290174}

Grubazzzki

Phat Girlz
5,9 4 009
ocen
5,9 10 1 4009
Grubazzzki
powrót do forum filmu Grubazzzki

Film żenująco naiwny i zwyczajnie, po ludzku, głupi. Strasznie dużo klisz z komedii romantycznych, które to klisze w lepszych komediach są tłem a w tego rodzaju tandecie - wyjątkowo mizernym szkieletem filmu. Skąd tak przyzwoita ocena na portalu - nie wiem. Być może chodzi o zafałszowane pojęcie tolerancji. Rozumiem, że Phat Girlz mają być miodem dla oczu i umysłów kobiet niepanujących nad własnym obżarstwem, które leżąc w łóżku wylewają się z obu jego stron. A sytuacja, kiedy lekarz ekscytuje się chorobliwą otyłością (nie nadwagą, ale właśnie potężną otyłością)? Co to takiego? Autoportret fetyszysty czy niezamierzona groteska?

Birke_La_Folle

Do tego rasistowski film .mnóstwo rasistowskich tekstów ze strony tych czarnych grubasów a to ponoć biali są rasistami

ocenił(a) film na 6
Birke_La_Folle

film może nie najwyższych lotów, ale Twoja ocena to tak jakby powiedzić że "czas cyganów" to pochwała złodziejstwa i nieróbstwa
siła w różnorodnosci-
jeszcze ok. 300lat temu ideałem piękna były te, które malował rubens dziś królują patyki wybierane przez ciepłych projektantów i wiekszość się temu poddaje
lecz skoro odrzuciliśmy kreacjonizm na rzecz teorii darwina, a zmiana w mózgu zabiera tysiące i dziesiątki tysięccy lat -a nie setki
tzn,że to co się nam podoba jest wgrane do mózgu - wystarczy to sobie uświadomić - aż tyle i tylko tyle;)
sam jesteś bogiem tylko uświadom to sobie;)

tatraplan

Bo świat jest poyebany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones