PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290174}

Grubazzzki

Phat Girlz
5,9 4 009
ocen
5,9 10 1 4009
Grubazzzki
powrót do forum filmu Grubazzzki

w tym filmie pokazano jedna rzecz: kobiety otyłe naprawdę potrafia czuc się gorzej przez innych ludzi. nie powinno byc tak, że sa traktowane jak gorsze, mniej atrakcyjne. przejęła mnie scena, w której Jasmine wzryucia telewizor przez okno. pomyslcie,jak musiala sie czuc.
poza tym: jestem gruba. moze nie wielgachna: waze 90 kg, z czego sporo to miesnie (jestem dosc wysportowana). chlopcy w moim wieku zawsze traktowali to jako przeszkode w stwierdzeniu, ze jestem atrakcyjna (starsi faceci tak nie maja, dla nich wszystko co mlode, jest piekne). az w koncu znalazlam chlopaka, ktory polubil mnie za to kim jestem i uwaza, ze jestem piekna. i wiecie co? on jest... z Nigerii. nie jest tak, ze lubi mnie za to, ze jestem gruba, raczej przejmuje sie moim zdrowiem, bo z racji otylosci mam nadcisnienie, odchudzam sie, on mnie w tym wspiera. ale chodzi o to: co jest z chlopakami z Polski? dlaczego boja sie duzych dziewczyn? wiem dlaczego: bo czesto sa od nich mniejsi. bo nie sa wysportowani, bo tez sa leniwi. tymczasem obrazaja swoje kolezanki, a sami nic nie robia, by wygladac lepiej. to jest bardzo przykre. przykre, ze spoleczenstwo daje mlodym mezczyznim przyzwolenie na glosne wypowiadanie zdania na temat atrakcyjnosci kobiety i plasowanie jej w miejcu dla gorszej lub lepszej. ktos nie wierzy? prosze posuchac co dzieje sie na korytarzu w szkole sredniej... a zaczyna sie w gimnazju, gdzie mali chlopcy ktorzy dojrzewaja i zaczynaja interesowac sie dziewczynami, szukaja "suczek" i krytykuja otwarcie dziewczyny niepodobne do kanonu.

ocenił(a) film na 6
la_bamba

Ludzie nabijający się z innych z powodu czegoś tak błahego jak wygląd, uroda, waga, wzrost itd.są niedowartościowanymi burakami, a takimi nie ma co sobie nawet głowy zawracać.
Smutna jest hipokryzja TV czy kolorowych czasopism, które tak często promują "naturalne piękno", a tymczasem każda dziewczyna jest przerobiona w Photoshopie lub profesjonalnie wymalowana. faceci nie wiedzą, jak wyglądają prawdziwe kobiety i szukają ideału z okładki. A dziewczyny, które za wszelką cenę chcą się przypodobać tym kanonom i facetom, żeby to usłyszeć fałszywe komplementy,lub zostać poderwanymi za wszelką cenę... Cóż. Taka dziewczyna będzie najwyżej warta równie żałosnego faceta.
Twój chłopak z Nigerii nie ma jakiegoś wolnego kolegi? ;)
Pozdrawiam!

warumono

i ja też bym poprosiła o jakiegoś sexy murzynka ;)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones