PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560779}

Gry małżeńskie

Love, Wedding, Marriage
5,4 9 838
ocen
5,4 10 1 9838
Gry małżeńskie
powrót do forum filmu Gry małżeńskie
TheTusiax

Ojj sztuczna jak fiks

TheTusiax

W filmie urodą na pewno, ale talentem trudno powiedzieć,bo po zwiatunie można przypuszczać, że jej rola jest krótka i NIEMA.
Boże spraw żeby dziewczyna się wybiła!!

April_MAY

Życze jej jak nalepiej, bo jest jedną z najładniejszych obecnie Polek, więc jeśli chodzi o urodę to ma co potrzeba. Jedak jeśli chodzi o gre aktorską to w tych filmach, w których ją widziałem to nie idzie jej najlepiej.

ocenił(a) film na 5
FilDekert

Ani jej nie lubię, ani mnie nie zachwyca. Z tego co można o niej usłyszeć gwiazdorzy lepiej niż gwiazdeczki z USA, więc ufam, że potraktują ją w stanach solidnie jak na to zasługuje. I albo pokaże na co ją stać i, że ma coś do zaoferowania, albo wróci jak ABC i większość zrobi sobie z niej ścierę.

ocenił(a) film na 6
unfeeling

Widziałam ten film i ekhem rola Żmudy po pierwsze prawda, nie była za długa. Żmuda grała polkę i... nie wiem jak mogła zrobić to tak beznadziejnie. Serio... była tak sztuczna jak cycki Pam. Żenada. Ogólnie film znośny.

ocenił(a) film na 5
o_sylwia

Zgadzam się z wyżej podpisaną. Nie pokazała się z najlepszej strony. Zresztą miała kiepską rolę do zagrania. Głupiej blondynki, która nie mówi po angielsku.

Askol

A co kogo innego ona mogłaby zagrać? Najlepiej sie gra samą, siebie ;)

TheTusiax

No biorąc od uwagę, że przez cały czas mówiła " thank you" i w zasadzie nic więcej, to na jej temat nie mam nic do powiedzenia.
Film nic specjalnego - ale z niej można sie trochę pośmiać.

ocenił(a) film na 5
TheTusiax

przyćmić?niby czym? Żmuda beznadziejnie zagrała...tragedia. Film bardzo słaby.

ocenił(a) film na 6
NataliaP24

nie cierpię MŻT, ale nie mogę powiedzieć, żeby była aż tak beznadziejna. miała być głupiutka i była. moim zdaniem nie ma się czego wstydzić.

ocenił(a) film na 2
essi_deven

Ten film to porażka!!!! pierwszy raz widziałem cos takiego. A pani Żmuda wyszła na idiotkę .

Gagee

Przyćmić Mandy Moore?!?
A kim ona jest?!?
Nawet jakby coś znaczyła, to żałosna Żmuda i tak by jej nie przyćmiła. JOŁ
A film hmmm 3/10

ocenił(a) film na 8
TheTusiax

urodą przyćmiła z pewnością!!! BRAVO!!!; miała zagrać głupiutką i taką zagrała całkiem dobrze :)

TheTusiax

Jasne.Niezły amerykański stereotypik Polki....laleczka nie znająca ni w ząb angielskiego daje d.... za tzw. "zieloną kartę" ?
Słodko,aż mi się mdło zrobiło.

ocenił(a) film na 5
azzie_24

no właśnie, i zamiast próbować przełamać taki stereotyp głupich Polaków, którzy nie znają angielskiego i zrobią wszystko za zieloną kartę, to rola Marty jeszcze to potwierdza.. I później się dziwić że mają o nas takie zdanie..
Ogólnie film znośny, choć momentami niemiłosiernie się dłużył.. i Kellan w ogóle mi tam nie pasował:/

azzie_24

Stereotypy nie biora sie znikad... Musialo byc tysiace takich jak ona wczesniej.

ocenił(a) film na 7
TheTusiax

oglądałam dzisiaj ten film, mnie to się nawet podobał bo lubię takie romantyki,ale czuję się trochę źle bo tym filmie ponieważ trochę nabijał się z Polaków

anghop

Poczułaś się po nim źle, pewnie dlatego dałaś mu 10? Szok! a u mnie właśnie za to ma 1

TheTusiax

Mandy Moore nie przyćmiła. Zawszę uważałam Trzebiatowską za naprawdę ładną kobietę, ale przy Mandy bladła. Moore ma w sobie klasę, której brakuje Trzebiatowskiej.

ocenił(a) film na 3
TheTusiax

przecież to jest drewno, urodą nie zakryje braku talentu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones