PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440267}

Gry wojenne: Kod śmierci

Wargames: The Dead Code
5,3 1 447
ocen
5,3 10 1 1447
Gry wojenne: Kod śmierci
powrót do forum filmu Gry wojenne: Kod śmierci

Szkoda czasu

ocenił(a) film na 1

Dawno nie widziałem filmu z tak idiotycznym scenariuszem, gra w internetowym kasynie ma wyszukiwać terrorystów bo tylko oni w nią będą przecież grać i nikt inny, i synek sobie raz zagrał i już go wszyscy ścigają, ludzie proszę, to nawet komentowania nie wymaga za bardzo, więcej realizmu jest w filmach s-f o kosmitach niż w tym czymś

DjDziQ

to se Klan zapuść, jak brakuje realizmu :)

ocenił(a) film na 1
weeman86

To nie kwestia realizmu. Rzadko zdarza mi się wyłączać film przed zakończeniem, ale ten film to jakaś żenada. Nie mam pojęcia jakim ignorantem musiał być scenarzysta. A najgorsza w tym gniocie jest infantylność, która razi w oczy tak, że wręcz uwłacza inteligencji widza. Sens filmu wyraża dokładnie to, co napisał DjDziQ - rząd USA stworzył internetowy symulator do masowego zabijania ludzi, aby terroryści mogli w niego grać i tym samym wpadać w ręce rządu czy jakiejś tam innej organizacji.

Tak wyobrażam sobie piekło: ja w zamkniętym pokoju z zapętlonym Kodem Śmierci, bez możliwości zmiany kanału.

ocenił(a) film na 2
DjDziQ

Dokładnie. Syf i dwa metry mułu. Daje 3/10 bo widziałem ejszcze gorsze podpadające pod 1 i 2 na 10 :)
Pseudo hakerzy i służby specjalne budzące uśmiech.
Nudny, gniot bez polotu.

DjDziQ

Zgadzam się całkowicie, pierwszy raz poraził mnie tak idiotyczny scenariusz. Pomysł wyszukiwania i łapania terrorystów przez zwykłą grę jest wprost żenujący. Choć można wyrazić podziw dla osoby, która to wymyśliła za tak dalece idącą kreatywność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones