Kolejny film, który nie wiadomo, jak ocenić:) pierwsza połowa jest znośna, chwilami nawet ciekawa i zabawna. Druga połowa jest dziwna: pełne patosu, dłużące się przemowy do rodziców i w sądzie (a ileż przy tym emocji!) i wzajemna wymiana przznaczeniem, a miejscami niezydentyfikowani rastafarianie po sesji z zakupionymi...
więcej